Skocz do zawartości
fabularasaAUDIO

Płyty jakie powinny pojawić się w audiofilskiej kolekcji

Recommended Posts

Dnia 20.11.2019 o 11:22, Bogusław Kożyczkowski napisał:

King Crimson wydanie na 50-lecie grupy.

Bogusław brałeś DHL delivery czy inne? Jak długo czekałeś?     Dzięki w ogóle za info że jest coś takiego do nabycia 🙂

1 godzinę temu, Pboczek napisał:

Płyta super, dla mnie to jest pozycja obowiązkowa w kolekcji najlepszych płyt ever. Wydania japońskie są kapitalne i doskonała muzyka. Fajnie że kolekcja Ci pęcznieje.

Czaję się kontrolnie na jakieś wydanie winylowe z przed epoki remasteringu, żeby sprawdzić jak było wcześniej.

Dzięki za dobre słowo.

No, ja nie mam gramofonu, skupiłem się na tych ważniejszych wydaniach CD, bo te z Empiku to mam w Qobuz.

57 minut temu, JohnDoe napisał:

Bogusław brałeś DHL delivery czy inne? Jak długo czekałeś?     Dzięki w ogóle za info że jest coś takiego do nabycia 🙂

http://www.cdjapan.co.jp/product/IEZP-128

https://postimg.cc/JtSJq05N

Polecam.

Na Blu-Ray jest wszystko w 24-96 ale płyta zablokowana, trzeba ominąć.

może nie bierz DHL, jest szansa że nic nie dopłacisz (79zł dla Kuriera) bo ...  CD Japan

Sending Your Order as a Gift

To send your order as a gift, select "Send my order as a gift, and do not print prices on the packing slip" in the "Shipping and Gift Options" step at the time you order.

If you select this option, we will mark your package as a gift. Also, the prices of items won't be printed on the Packing Slip, which is a list of items to be included inside the package. However, we are still required to declare the value of items on the outside of the package. 

Odkąd tylko wiadomo by łoże będzie takie wydanie, chciałem je mieć, natychmiast, -- Zespół zapowiada,że to już ostatnia re-edycja.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski

14 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Na Blu-Ray jest wszystko w 24-96 ale płyta zablokowana, trzeba ominąć.

Tam jest regionem zablokowane? Jak to obejść? Trzeba player region free? 

Już wziąłem z DHL do UK. 

Prawdą jest ze to czego słuchamy podyktowane jest gustem ale problem pojawia się gdy muzyka którą lubimy jest źle zrealizowana często TRUDNO jest tego słuchać .Bywa że lepiej słucha się gatunków czy wykonawców mniej lubianych lecz dobrze nagranych czy zremasterowanych . ZNALAZŁEM CIEKAWY LINK DO WYSOKO OCENIONYCH REALIZACJI , wybór zapewne jest subiektywny - zawsze to jakaś WSKAZóWKA :

http://soundevaluations.blogspot.com/2017/01/top-500-supersonic-list.html

Obecnie płyta która słucham często i chętnie to:  Jeff Beck - 2016 - Loud Hailer 

cover.jpg