Skocz do zawartości

Mission M34 vs M34i


fabularasaAUDIO

Recommended Posts

http://delta-audio.com.pl/index.php?produc...amp;prod_id=302

... chociaż frezy, o których mówisz tu są więc pewnie to błąd o którym pisałem.


Czy mogę prosić o propozycje kolumn używanych w tej cenie? Przede wszystkim interesuje mnie muzykalność, duża przestrzeń i powinny być w miarę uniwersalne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już max jaki mógłbym wyciągnąć, a może dało by się coś w granicach 1500? Zastosowałem taki dziwny skrót myślowy, tj najtańsze M34i kosztują ok 1500 zł i stąd wzięła się moja uwaga coś w podobnej cenie.
Dodam, że najlepiej jakby nie były one zbyt wielkie bo i pokój nie będzie wielki, coś jak Monitor Audio BX5 , nad którymi się bardzo zastanawiam. Czy zejście z 2k na 1.5k za używaną parę to już będzie półka niżej?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Monitor Audio BX5 podobają. Jak za takie pieniądze to by było naprawdę nieźle. Zapisz sobie stronę z aukcją. Może nikt nie kupi i wówczas napiszesz do sprzedającego, może się dogadacie. Szukaj też starszej wersji BR5, to niemal to samo a może być taniej.
Z MF E100 też się powinny "dogadać". Musisz się zastanowić jaki kupić wzmacniacz i jakie kolumny, bo nie każdy z każdym będzie dobrze brzmiał.
Były kiedyś na Allegro dobre modele kolumn Castle, Ruark, Audio Academy, ESA, ale teraz nie widzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...