Skocz do zawartości

Z Creative GigaWorks ProGamer G500 na Logitech z 623


Recommended Posts

Witam , moje pierwsze pytanie na forum icon_wink.gif

Mam G500 od pół roku i jestem z nich bardzo zadowolony, dźwięk jest super it..d , z tego co czytałem w internecie , to te głośniki mają dużo wad , czasami się wyłączają, przegrzewają itp. Na szczęście jak na razie żadna z tych rzeczy mi się nie przytrafiła, ale coś czuję , że lepiej będzie jak je sprzedam jak najszybciej na allegro i kupię coś z THX'em ale bardziej pewnego... no i wiadomo że g500 to już stare głośniki i wydaje mi się, że głośniki które teraz wychodzą na rynek , takich marek jak Logitech czy Creative mogą już mieć zastosowane jakieś nowe technologie polepszające dźwięk... Od paru dni szukam jakichś głośników mogących zastąpić G500 , znalazłem dużo ciekawych ofert Logitecha z 623 , za około 500 zł , może mają mniej mocy, ale używając moich g500 na to samo by wyszło bo mam podłączone tylko 2 satelitki i sub ( czyli 2.1). Może macie jakieś inne propozycje głośników które mógł bym wybrać (najlepiej w 2.1 , i do około 800zł).

PS Z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Polecam Edifier. Masz duzy wybor zestawow np S330D S530D. Wszystkie glosniki wykonane z drewna a nie z plastiku. Maja swoje wymiary ale wedlug mnie dzwiek jest super. Jest troche inny niz w Logitech i Creative ale moim zdaniem lepszy (oczywiscie to kwestia gustu). Podobno w zestawie S730 subwoofer wazy 30kg:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na muzyce to lepszy byłby zestaw 2.0, do 800zł możesz spokojnie kupić już coś naprawdę niezłego. Skupiłbym się na marce Microlab. Jak masz bardzo dużo miejsca to SOLO 7C, jeśli mniej to PRO-3 (chociaż one mogą być w sumie nawet lepsze od SOLO 7C, bo dają łatwą możliwość rozwoju). Jeśli zaś uważasz, że nawet takie "kolosy" nie dadzą Ci wystarczająco basu to może zestaw H-200.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...