Skocz do zawartości

Czy ktoś słyszał JBL XTi 100? Moge kupić w dobrej cenie, stan idealny.


saltix

Recommended Posts

Witam.

Wg testu w innym serwisie z tematyką audio w przedziale 4000-8000zł kolumny te sa zdecydowanym liderem.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć, moge kupić takie 4 letnie, mało co grane za 1800 zł.

Czy ktoś ma takie kolumny, albo słyszał je?

Obecnie posiadam kolumny JBL E100 wczesniej miałem Altusy.

P.S. W internecie jest bardzo mało infomracji na ich temat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo dobra, kolumny jeszcze lepsze icon_razz.gif
Czy te kolumny są absolutnym liderem w klasie 4-8 tys to już inna sprawa, ja bym się bał postawić (tzn. obronić ) taką tezę - wszak kolumn z tego przedziału jest bez bez liku.
W każdym razie - solidny i sprawdzony model, kolumy dość uniwersalne - ale raczej nie np. do metalowego łojenia, bo szkoda ich.

No i raczej nie pasują do najtańszego sprzętu icon_mrgreen.gif
Ale jeżeli masz odpowiedni sprzęt towarzyszący - lub zamierzasz go zmienić, to są to kolumny na długie lata.

Więc zależy, czego oczekujesz od tych kolumn ...
Jeżeli podoba(ło) Ci się granie ALTUSów i E100, to nie ma co - inna szkoła grania. No i zupełnie inny poziom cenowy...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś granie Altusów mi się podobało (10 lat temu).. po czasie przesiadłem się na JBL e100.. różnica była spora.. inne dźwięki zaczełem dostrzegać, ogólnie duzo fajniej.. ale już zaczyna jednak czegoś brakowac.. gdzies przypadkiem słyszałem u kogos muzyke i była ona "całkiem inna".

Wzmaczniacz posiadam ONKYO INTEGRA A 8850. Jeżeli trzeba będzie to go sprzedam za jakiśczas, dołoże i coś lepszego kupie..

Muzyki metlowej nie słucham prawie wogole.. tylko Metallica S&M..
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Saltix - i jak Twoje przemyślenia???

8850 to już niezły model!
Więc pod Twoje Onkyo już warto wejść w te kolumny!
Pograsz jakiś czas na tym, co jest - a może potem w miarę możliwości spróbujesz pożyczyć na chwilę inny wzmacniacz z wyższej półki cenowej i zobaczysz, czy warto...

Pozdrawiam




Wpłaciłem już zaliczkę, pod koniec Tygodnia, albo na początku przyszłego będą u mnie, napisze jak się sprawują..

Mam nadzieje, że się nie zawiode na nich icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...