Skocz do zawartości

Jaki gramofon Kupić


Młoda R

Recommended Posts

Witam,
Mam do Was wielką prośbę. Chciałabym kupić dobrej klasy gramofon, ale niewiele wiem na ich temat. Na początek chcę kupić jeden (w niedalekiej przyszłości drugi, ale nie stać mnie na dwa na raz). Chcę by był to dobry do miksowania jak i do normalnego słuchania, żeby miał funkcję podłączenia do laptopa i do MCP, żeby wycinać sample z winyli. Najlepiej żeby miał trzy prędkości 33/45/78.. To takie moje wymagania, co do reszty nie wiele się znam więc proszę doradźcie czy ma paskowy, czy nie, automatyczny czy nie itp. Interesują mnie też rady odnośnie igieł (żeby była dobra i jeśli się złamie łatwo dostępna), slipmat (jakie najlepsze), obudowania, wzmacniacza, jak i również jakie głośniki będą najlepsze. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś inne sugestie też chętnie przeczytam.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam Marzena.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł, jednak to jest forum raczej audiofilskie, a nie dj-skie. Będzie ciężko. Może jednak ktoś coś doradzi. Jak będziesz kupować "drapaka" do słuchania, a nie samplowania to na pewno pomogę.
pozdr. Jacek

Ps. Nie obraź się, ale w samym temacie wątku zrobiłaś dwa błędy. Trochę boli jak się czyta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...