Skocz do zawartości

Jaki amplituner


tomala13

Recommended Posts

Witam. Sformułowałeś wątek tak, że głowa będzie Cię bardziej bolała po..., niż przed zadaniem swojego pytania!!! Zaraz posypią się odpowiedzi i twierdzenia, że nigdy nie osiągniesz dźwięku dobrego z amplitunera av do 2000 zł!!! I jedynym rozsądnym posunięciem, będzie zastosowanie wzmacniacza stereo!!! Jest w tym oczywiście prawda, dlatego musisz dobrze zastanowić się czego tak naprawdę oczekujesz od swojego zestawu...?
Uwielbiam markę DALI, ale nie znam Twojego typu: Dali Zensor 7. Zakładam, że nie ma ,,lipy" i kolumny graja bardzo dobrze jak na swój przedział cenowy. Więc tu nie będę Ci nic innego polecał icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Jeśli zdecydujesz się na amplituner av i nowy, to gorąco polecam YAMAHĘ RX-V671. Te marki dość dobrze zgrywają się ze sobą icon_smile.gif, a od RX-V6XX zaczynają się dobre urządzenia tego producenta. Sam preferuje od dłuższego czasu takie połączenie (choć na znacznie wyższym pułapie cenowym), słuchając po audiofilsku mnóstwo muzyki w stereo!!!
Jeśli dopuszczasz używki, to masz szansę uzyskać dźwięk równie dobry (jeśli nie wyższy) jak ze wzmacniacza stereo w podobnej cenie np.: YAMAHA DSP-A1 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem głowa mnie boli już od dawna wiem że stereo zagra lepiej ale od czasu do czasu jakiś film z blu-ray na kinie dobrym też fajnie posłuchać nawet planuję zakupić tv 55 3d żeby było lepiej.tak pozatym kolumny fajnie słuchałem w kinie na Denon 1922 i dały czadu i muza też była na wysokim poziomie(choć nie tak jak stereo)ale mam problem ponieważ nie mogę odsłuchać ich na innych sprzętach a dlaczego-bo tak tu jest więc dlatego się pytam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...