Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Prawdopodobnie będę miał do wydania 150 zł w sklepie internetowym merlin.pl Chciałem kupić sobie jakąś mini wierze tam ale o dziwo nie ma tam czegoś takiego ;] Więc nie widząc zbytnio nic interesującego na tej stronie postanowiłem sobie kupić zestaw głośników do komputera ;] Jakie byście polecili tak do ok 150 zł na merlin.pl ?? Czekam na propozycje ;] Pozdrawiam Kolin.

Edit.

Co sądzicie o takich ?? http://merlin.pl/frontend/browse/product/208,562610.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to typowa konstrukcja Creative 5.1 z małym subkiem i malutkimi satelitkami. O ile do gier i filmów jeszcze się nadają, to do muzyki już nie bardzo. Jeśli częściej będziesz słuchał muzyki, gdyż miałeś zamiar kupić miniwieże, to za takie same pieniądze poszukaj raczej systemu 2.0 lub 2.1 ze subkiem. Zagra on lepiej od systemu 5.1 .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej propozycji jeszcze najlepsze są Creative T3100. Pozostałe z mocą 3,8kW zostaw w spokoju, bo czuć od nich tandetą. Jeśli możesz nieco przekroczyć budżet do 171zł, to proponowałbym głośniki Logitech X-230. Są one nieco starsze, ale z dobrą relacją ceny do jakości. Grają mocnym , dynamicznym dźwiękiem, z basem nawet nisko schodzącym, jak na głośniczki komputerowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu - poszukuję jakiś 5-6 głośników (niekoniecznie na merlin) do komputera do ok 30 m mieszkania. Tak może do 200 zł? Lubię oglądać dużo filmów, grać na komputerze i oczywiście słuchać muzyki icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
a co myślicie o Genius SW-HF5000 ?? Dużo lepsze od Logitechów x-530?? mam stosunkowo niewielki pokój więc z geniusami będzie problem z rozmieszczeniem :/ Chodzi mi o jakość dźwięków no i bass icon_biggrin.gif ale jak Genki są o wiele lepsze to chyba warto szafe wypiepszyć icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie spokój...dzisiaj testowałem u kumpla te Logitech x-530 i powiem tak...nie warte swojej ceny. Takie małe pierdziawki, co jak zobaczyłem to aż nie wierzyłem że to te Logi :/ Małe to jakieś, a dźwięk...hmm może do nagłośnienia pokoju 2x2 w bloku to by sie nadały, bo do większego to zapomnijcie, BASS to raczej basik!!!! Ludzie chyba nie słyszeli basu który pobudza o szybsze bicie serca!! Ja myślałem kiedyś że to naprawde gra tak ładnie jak niektórzy piszą, ale widocznie ktoś porównywał do dźwięku z komórki, bo do Geniusów sw-hf to cała wieczność je dzieli icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A dajcie spokój...dzisiaj testowałem u kumpla te Logitech x-530 i powiem tak...nie warte swojej ceny. Takie małe pierdziawki, co jak zobaczyłem to aż nie wierzyłem że to te Logi :/ Małe to jakieś, a dźwięk...hmm może do nagłośnienia pokoju 2x2 w bloku to by sie nadały, bo do większego to zapomnijcie, BASS to raczej basik!!!! Ludzie chyba nie słyszeli basu który pobudza o szybsze bicie serca!! Ja myślałem kiedyś że to naprawde gra tak ładnie jak niektórzy piszą, ale widocznie ktoś porównywał do dźwięku z komórki, bo do Geniusów sw-hf to cała wieczność je dzieli icon_razz.gif


A co na to kumpel?
Fajna antyrecka dla x530. Ale nie oznacza to wszyscy rzucą się po te wspaniałe Geniusy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie zastanawiam nad głośnikami do 300zł i nie wiem co wybrać :/ Chciałbym jakieś dobrze brzmiące do nagłośnienia pokoju (w domu) 20m2 !! Co polecacie? Logitech x-530 wystarczy, czy jak kolega tom_ku napisał to istna lipa? Geniusy5000 jak są o wiele wiele epok lepsze to pewnie je, ale sie waham:/ Kto słyszał jeszcze te logi w akcji i może sie wypowiedzieć czy są wystarczające? Zależy mi na basie żeby serce buzowało i wnętrzności latały, a sądząc po Logach x-530 to takich emocji chyba nie dadzą (moge sie mylić).... Mam integre karte SIS 7012 więc nie wiem czy wogóle 5.1 pójdzie na niej, a nie wiem jak to sprawdzić mam czy ona obsługuje system 5.1!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Geniusy są o połowę ceny droższe od x530, więc nie ma co sie dziwić że grają lepiej.

Cytat

Mam integre karte SIS 7012 więc nie wiem czy wogóle 5.1 pójdzie na niej, a nie wiem jak to sprawdzić mam czy ona obsługuje system 5.1!!!!


Jest to karta dwukanałowa stereo, więc można podłączyć tylko system 2.0 lub 2.1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No dobra ale gdzieś czytałem na forum że u ludzi chodzi system 5.1 na SiS7012 . Mam już te Geniusy icon_smile.gif są iście wypasione wogóle miodzio, ale mi grają tylko 2 głośniczki na tej karcie :/ heh Może ktoś podłączył jakoś system 5.1 pod tą karte(niby ma przetwornik AC97 i 3 wyjścia z tyłu)?? Może sterowniki potrzebne nowsze? POMOCY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...