Skocz do zawartości

Słuchawki do 250


Recommended Posts

Shure... nie znam.
CAL! - mam od dwóch lat, używam ja (muzyka - klasyka, pop,, rock i inne; różne źródła - w tym mp-trójki, iPhone, sprzęt stacjonarny) oraz nasza domowa młodzież - także do komputera (muzyka, filmy, gry).
CAL! mogę polecić z ręką na sercu. icon_smile.gif Świetnie brzmiące, dość uniwersalne (dobrze gra z różnymi źródłami i różnymi rodzajami muzy, choć oczywiście z niektórymi jeszcze lepiej icon_smile.gif), lekko ciepłe ale nie przegięte, zamknięte (tłumienie w obie strony), bardzo wygodne, do tego dobrze wyglądają icon_smile.gif .

Dostępne w necie recenzje tych słuchawek powinny rozwiać Twoje wątpliwości.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Skusiłem się jednak na Grado SR 325is.
Na podstawie czytanych recenzji spodziewałem się odnosząc do wcześniej posiadanego modelu Sennheiser HD 650 bardzo jasnych i pozbawionych basu słuchawek. Chciałem spróbować, sprawdzić, czy są tak dobre jak zbierają opinie - i nie zawiodłem się.
Ja jednak uważam, że mają ono b.dużo basu - nie tyle co w HD 650, nieco mniej ale przyjemniejszego.
Słuchawki ciepłe, bardzo przyjemne. Jak dla mnie o wiele znaczniej niźli wspomniane HD 650.
Teraz zastanawiam się, czy jest sens zmieniać Asus Xonar Essence STX na inne źródło.
Czego mogę się spodziewać po ewentualnej zmianie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...