Skocz do zawartości

kino domowe 2.1


brzezin

Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc w wyborze kina domowego do pokoju dziennego o wymiarach 3,5x6m. Zależy mi na kompletnym zestawie, o małych wymiarach, ale dużych możliwościach icon_smile.gif i cenie do 4 tys max.
Kino będzie stało na dłuższej ścianie na przeciwko której jest kanapa/narożnik. Nie mam możliwości położenia kabli i miejsca na zestaw 5.1, więc interesuje mnie dobrej jakości 2.1
Głośniki będą stały na niskiej komodzie razem z telewizorem LCD 40, sub może być zarówno w wersji leżącej jak i stojącej. Wykorzystanie - telewizja/filmy, ps3, muzyka.

Wstępnie wyselekcjonowałem takie zestawy:
Yamaha YHT-S400 cena ok 1700 zł - listwa 3.1
Sony BDV L 800 - ok 2700
Bose Cinemate GS s. II - ok 3300 - same głośniki
Harman Kardon BDS 400 0 ok 3900

Osobiście słyszałem tylko zestaw Bose i byłem pod dużym wrażeniem, jednak po przeczytaniu dużej ilości złych opinii na temat Bose nabrałem wątpliwości czy jest dobre rozwiązanie...
Jakieś opinie, czy też nowe sugestie ?

dzięki
Brzezin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobosz65
Jak dajesz link - to nie dawaj jakiegoś ogólnikowego, tylko konkretny!
Poza tym -skoro autor wątku chce 2.1, to nie dawaj 5.1
No i czemu SONY ma być najlepszy wśród BR?

brzezin
Co to znaczy "małe wymiary"? Chodzi o cały zestaw czy o kolumny czy o amplituner z BR?
Przy kwocie 4 tysięcy można już przymierzyć się do porządniejszego amplitunera i BR (odzielne komponenty) i trochę porządniejsze kolumny frontowe.

No i zastanów się, czy nie lepiej kupić amplituner stereo (choćby Harman Kardon czy Ymaha) z wyjściem na subwoofer? Będzie lepiej grało niż amplituner kd w tej samej cenie (ten temat jest często wałkowany na Forum, więc przejrzyj wątki na ten temat)

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wziął to Sony, ale odtwarzacz nie mieści mi się we wnęce komody, znaczy mieści się ale płyty z boku już w niego nie włożysz...
RoRo, mam na myśli niskie kolumny, bo nie stałyby bezpośrednio na podłodze tylko razem z TV na komodzie.
Jakieś propozycje co do zestawu amplituner + kolumny ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Też bym wziął to Sony, ale odtwarzacz nie mieści mi się we wnęce komody, znaczy mieści się ale płyty z boku już w niego nie włożysz...
RoRo, mam na myśli niskie kolumny, bo nie stałyby bezpośrednio na podłodze tylko razem z TV na komodzie.
Jakieś propozycje co do zestawu amplituner + kolumny ?



Ja zaproponuję mój własny sprzęt, który z bólem muszę sprzedać. Świetny amplituner stereofoniczny oraz potężne kolumny, które w żadnym wypadku nie potrzebują woofera. Sprzęt praktycznie nowy w stanie idealnym, na gwarancji. Cóż, niskie to te kolumny nie są icon_smile.gif Ale żeby to grało jak trzeba... Coś za coś icon_smile.gif
Link do opisu, zdjęć, kontaktu:

http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprz...QAdIdZ332100063

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...