Skocz do zawartości

amplituner stereo+DVD+kolumny+TV


ciernik

Recommended Posts

to tez jest wyjscie, tylko jaki wzmacniacz stereo, jaki tuner i jaki odtwarzacz blue-ray/ew.dvd (z DAC, zeby dobrze odtwarzal muzyke) i jakie kolumny, zeby suma sumarum nie dalo jakiejs kosmicznej sumy, a efekt bylby lepszy od tego H/K. CD juz mi podales- jesli bym sie moze zdecydowal. Najlepiej tez,jak wszystko byloby jednej firmy. Z gory dzieki za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam amplituner Yamaha R-S700. Co prawda nie słuchałem go, ale recenzje wskazują, ze jakościowo jest podobny do A-s700, a tego już słuchałem i to bardzo porządny wzmacniacz. Ale koszt tego amplituenra to jakieś 1500zł. Przejrzyj tez ofertę Yamaha Pianocraft, tutaj ktoś sprzedaje http://allegro.pl/yamaha-pianocraft-e-810-...1959929343.html i kupujesz wszystko w jednym.
Możesz kupić też takie cudo, które ktoś sprzedaje na allegro http://allegro.pl/amplituner-cd-dvd-nad-c7...1943481390.html
Ponieważ firmuje to NAD, to na pewno dźwięk będzie niezły (lepszy niż Yamaha), a przy okazji masz rozwiązany problem DVD i okablowania.
Jeżeli chodzi o kolumny to na pewno nie JBL, nie chodzi o to, że firma produkuje złe kolumny, tylko chce za swoje produkty chce o wiele więcej niż są warte. Na pewno lepszy stosunek jakość/cena zaoferuje Jamo. Tonsilów raczej bym nie wybierał.
Zobacz, albo posłuchaj jeszcze Magnatów, według mnie obecna seria to naprawdę niezły dźwięk za rozsądne pieniadze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Witam,
Po dluzszym czasie ponawiam temat. W dalszym ciągu interesuje mnie amplituner stereo+ blu ray (możliwie najlepiej odtwarzający muzykę) + kolumny (Tonisl maestro II 180). Budżet 2500-max 3000 zł na gotowo (z kablami). Sprzet koniecznie nowy. Wmacniacz+tuner wychodzi niestety sporo drozej niz sam amplituner. Muzyka przerozna. Pomieszczenie 20-25 m2. Najlepiej jak amplituner i odtwarzacz byly tej samej firmy.Moje wstępne typy:

- Amplituner: Yamacha R-s300. Ponoc przyzwoity sprzet i pasujacy do w/w kolumn.
- Blu ray - nie mam pojecia. Wczesniej pisalisce, zeby najlepiej posiadal DAC. Czy SADC i DVD-audio z tego blu raya bedzie robilo roznice w stosunku do jakosci CD czy DVD (Koncerty) odtwarzanych tez z tego blu raya? Zdaje sie ze plyty w formacie SADC i DVD-audio sa sporo drozsze od zwyklych dvd czy cd?
- jeśli nie Tonsil maestro II 180, to co lepiej wykożysta potencjał w/w budzetowego amplitunera, odtwarzacza?

Doradzcie mi prosze cos koledzy.
Z gory dzieki,
pzdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam,
Po dluzszym czasie ponawiam temat. W dalszym ciągu interesuje mnie amplituner stereo+ blu ray (możliwie najlepiej odtwarzający muzykę) + kolumny (Tonisl maestro II 180). Budżet 2500-max 3000 zł na gotowo (z kablami). Sprzet koniecznie nowy. Wmacniacz+tuner wychodzi niestety sporo drozej niz sam amplituner. Muzyka przerozna. Pomieszczenie 20-25 m2. Najlepiej jak amplituner i odtwarzacz byly tej samej firmy.Moje wstępne typy:

- Amplituner: Yamacha R-s300. Ponoc przyzwoity sprzet i pasujacy do w/w kolumn.
- Blu ray - nie mam pojecia. Wczesniej pisalisce, zeby najlepiej posiadal DAC. Czy SADC i DVD-audio z tego blu raya bedzie robilo roznice w stosunku do jakosci CD czy DVD (Koncerty) odtwarzanych tez z tego blu raya? Zdaje sie ze plyty w formacie SADC i DVD-audio sa sporo drozsze od zwyklych dvd czy cd?
- jeśli nie Tonsil maestro II 180, to co lepiej wykożysta potencjał w/w budzetowego amplitunera, odtwarzacza?

Doradzcie mi prosze cos koledzy.
Z gory dzieki,
pzdr.




MOZE KTOS POMOZE,DORADZI?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...