Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne- następca Sennheiser eh150


Recommended Posts

Witam.
Na początku chciałbym się przedstawić, Kamil miło mi Was wszytich powitaćicon_wink.gif.

Otóż do tej pory posiadalem słuchawki jak w tytule, uwazałem je za na prawde bardzo dobre, ale uszkodziłem je mechanicznie i po nich kupiłem Sennheiser HD202 i aż żal mi cokoliwek na ich temat mówić.

Więc proszę Was o radę jakie nowe sluchawki kupić cechy to:
- nauszne(lubie duże słuchawki)
- najlepiej zamknięte
- do muzyki trance, od czasu do czasu HH i Pop
- podłączone do Laptopa na realteku(od czasu do czasu do MP3/4 playera którego mam zamiar kupić i też prosze o poradę)
- cena około 200zł(no chyba że będzie coś znacznei lepszego za cenę np 300zł itd)
- AHA I SŁUCHAWKI MAJĄ BYĆ GŁOŚNE icon_smile.gif

aha nie chcę już eh150 bo chcę spróbować czegoś innego:)

Moje typy to:
- Koss Porta Pro(ale obawiam się że wypadną słabiej niż eh 150)
- Pioneer SE-MJ21 SEMJ21
- Akg k514
- Akg k44
- Akg k520
- Pioneer SE390(mój faworyt)
-Monster Beats DETOX
czekam też na propozycje Denon i Audio-Technika icon_smile.gif

Pozdrawiam serdecznie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak szukam trochę dziury w całym ale po prostu za bardzo nie mam przekonania do Creativa bo ta firma robi wszytko i nic jak dla mnie;) a Reloop'y kojarzą mi sie z tymi ich tańszymi modelami icon_wink.gif.
Ale chyba skuszę się na te Reloopy co polecileś, Akg albo Stantony bo innej alternatywy nie widzę w tej cenie;).

Dopytuje tak bo często słyszę... "w tym przedziale cenowym (do ok 200zł) nie znajdziesz dużych różnic" a jednak moim zdaniem pomiędzy HD201 a EH150 jest przepaść.

Dziękuję za sugestię
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po osłuchaniu i oglądnięciu CAL i Staton DJ Pro 2000 zdecydowaalem się na Statona icon_smile.gif faktem jest że Creative miały mocniejszy bas, ale jak dla mnie i (sprzedawcy, który jest DJ) grały ciszej i jednak mniej czysto od Statonów, poza tym moim zdaniem jakoś wykonania była niższa(zwłaszcza te "chromowane" plasticzki, cienki kabel itp.).
A CAL zrobiły mimo wszytko na mnie pozytywne wrażenie.

Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz za sugestie
Kamil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- co kto lubi. Na mnie CAL nie zrobiły jakiegoś większego wrażenia za to Stantony tak. Dla mnie mniej czysto, dla DJ w sklepie również CAL kosztowały 230zł a Stantony 244zł więc wątpię żeby zależało mu na "naciągnieciu mnie".
Sam mówiłeś że nie osłuchiwałeś Stantonów więc skąd zdziwenie że grały mniej czysto:)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być moze ale opierasz się tylko na przypuszczeniach a ja na faktach bo obie osłuchałem i mialem w ręku... gdybym ja opierał się dalej na przypuszczeniach to CAL byłyby dla mnie ciągle TYLKO Creativem, czyli niczym godnym uwagi a tak nie jest. Dla mnie wypadły słabiej i tyle, tak jak mówilem dla mnie gorzej wykonane z zewnątrz, płytszy dźwięk(co nie znaczy ze zły) bardziej podbity bas niż w Stantonach, ale we wszytkim innym im ustępowały(wykonanie, jakość dźwięku, glośność, możliwości i zdecydowanie komfort noszenia- to akurat kwestia indywidualna)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...