Skocz do zawartości

YAMAHA RX-V440 czy Sony STR-DB830 ???


Indygo

Recommended Posts

Wiem, że pewnie powiecie żeby nie kupować takiego kina domowego, ale mam bardzo niski budżet a te modele mogę nabyć po niskiej cenie i wydają mi się, że mają dosyć dobre parametry. Lubię często też posłuchać radia więc, który YAMAHA RX-V440 czy Sony STR-DB830 poradziłby sobie lepiej w stereo? Który jest lepszy? I jeszcze jedno głupie pytanie. Czy w trybie stereo działałby subwoofer aktywny, czy działa tylko przy dźwięku przestrzennym?
Ewentualnie miałem na oku jeszcze ONKYO TX-SV545 oraz aukcję http://allegro.pl/amplituner-onkyo-ht-r960...1939354911.html ale w przypadku tej aukcji boję się, że wejścia głośnikowe albo cinch mogą nie działać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra szlag mnie już trafił. Już dawno się tak nie motałem jak przy wyborze niskobudżetowego amplitunera. Kupiłem na początku HK 3300 ale jakoś nie spełnił do końca moich oczekiwań no inie miał pilota więc odsprzedałem. Zacząłem grzebać w kinie domowym, ale jak zobaczyłem masę postów odradzających tego typu sprzęt to już zgłupiałem. Rozważając wszystkie za i przeciw postanowiłem nabyć amplituner stereo Yamachę RX-496RDS. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłem i jakość dźwięku będzie w miarę porządna. Sprzęt jest już zamówiony więc nie cofnę się z decyzji. A to kino domowe sobie daruję i poczekam na "lepsze czasy" i wtedy kupię coś wypaśnego do 2 tyś. Mam na razie zamiar dużo słuchać radia i muzyki...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...