Skocz do zawartości

Odtwarzacz Blu-Ray 3D


Radi73

Recommended Posts

Witam. W końcu i na mnie przyszła kolej, a chciałoby się zacząć od słów: jestem tu nowy itp... Heh, dobra koniec żartów, tak jak w temacie, powolutku przymierzam się do kupna odtwarzacza Blu-Ray 3D. Jest to zakup przyszłościowy, nie mam jeszcze telewizora 3D, ale wiadomo następny taki już będzie! Nie udało mi się sprzedać w rozsądnej cenie mojego PIONEERA DV-LX50. Nadal mi dobrze służy we wszystkich innych formatach, więc potrzebuję klasycznego Blu-Raya 3D. Dźwięk raczej cyfrowo, po przez gniazda coaxial, lub optical. Ponieważ mam YAMAHĘ DSP-AZ1, to HD-dźwięki jeszcze nie teraz.... (chyba, że wykorzystam zewnętrzny dekoder np. odtwarzacza po przez wejścia 5.1). Wizja wiadomo po HDMI, tu zależy mi na super obrazie też przy odtwarzaniu płyt DVD, co najmniej tak dobrym jak w moim Pionku!!! To co mam na oku to:

Mój faworyt i maksymalna kwota do wydania Onkyo BD-SP809, ale też troszkę starszy i dziś w super cenie model PIONEER BDP-LX54, pasował by do mojego Pionka icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Czekam na Wasze dobre rady, może lepiej zainwestować w jakiś odtwarzacz z dekoderem i wyjściem 7.1, a może się jeszcze wstrzymać... Choć wydaje mi się, że rynek błekitnych odtwarzaczy chyba się już ustabilizował i producenci nic ciekawego nie wymyślą w wyższych sektorach cenowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...