Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam zamiar robić subufer z jednym głośnikiem basowym o mocy 70 wat. Z wbudowanym akumulatorem ( 12v 6a) od skutera i wzmacniaczem i dotego diody basowe i takie duperele. Lecz nie wiem czy do 40zł kupie jakiś przyzwoity wzmacniacz który będzie miał dobry czysty głos i nie będzie szumiał. Nie musi mieć dużej mocy tak od 75 do 150watt max. Prosiłbym was o pomoc bo z tego co patrze innych tematach to udzielacie kąkretnych odpowiedzi. Dziękuje z góry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 40 zł mam zamiar kupić wzmacniacz bo reszte potrzebnych żeby mam kumpel kupił wzmacniacz taki do składania za 40zł złorzył go i gra całkiem nieźle, a ja che kupić normalny złorzony w zmacniacz o niedużej mocy Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, do składania. No to zapytaj kumpla gdzie kupił i kup taki sam. Bo jak kupisz na Allegro wzmacniacz audio za taką sumę, to na 99% bedzie to rzęch, który albo się sypie, albo coś tam jest tak pokombinowane, że lepiej dać sobie spokój. Na cudowne okazje bym nie liczył. Zresztą poszukaj sam, możesz podesłać tu linki. Popatrzymy, zastanowimy się. Ale naprawdę wątpię. Może ktoś inny coś wie o dobrym wzmacniaczu za 40zł, ja nie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Alegro ani z żadnych innych stron nie mam zamiaru kupować. Pochodze po sklepach elektronichnych popytam i może coś się znajdzie. Myśle o czym takim :
http://allegro.pl/mc-fun-300w-wzmacniacz-s...1962635380.html
http://allegro.pl/wzmacniacz-samochodowy-i1956737199.html
Nie mam zamiary kupowiać wzmacniacza za 150zł do zasilania jednego głośnika o mocy 70w.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, dopiero teraz dokładnie doczytałem. Przepraszam. Tu jest dział audio o wzmacniaczach do użytku domowego, odtwarzaczach, kolumnach itp. Na ten temat proszę bardzo, ale car audio to z pozoru podobna ale jednak nieco inna dziedzina. Dla mnie samochód nie jest dobrym miejscem do słuchania muzyki. Lubie owszem posłuchać jak jadę, ale nie będę inwestował tam, gdzie efekty i tak będą marne (według mnie). To i się nie interesuję tematem. Ja Ci nie pomogę, może ktoś inny tu albo szukaj gdzie indziej. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Che zrobićtakie pudełki o wymiarach 30cm na 30cm ze sklejki które będzie miało głośnik oraz w środku akumulator i wzmacniacz. Z ZEWNĄTRZ tego pudełka będzie wystawał głośnik, pokrętła od wzmacniacza i przycisk do włączania no i będzie wystawać kabel AUX żeby podłączyć do telefonu czy tam MP3. I właśnie do tego poszukuje wznacniacza. Rozumiesz już ? hehe icon_smile.gif Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sobie jaja - albo nie robi...

W każdym razie jak szymon394 nie zainteresuje się ortografią, to i tak temat wyleci icon_eek.gif
A prawidłowo się pisze "subwoofer" ...

Wystarczy odpalić googla i poświęcić 5 minut na zredagowanie swojego kolejnego wpisu - trochę więcej szacunku dla czytających ten wątek!!!

Pozdrawiam
Ps. Wątek przenoszę do właściwego działu - i przy okazji poprawiłem tytuł...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...