Skocz do zawartości

Wzmacniacz do głośników Dibeisi 300W.


Trigen88

Recommended Posts

Dibeisi, no pokaż może link do tego albo zrób kilka zdjęć. Czy to są duże kolumny? Ile mają głośników? Jaka jest ich sprawność/skuteczność (np. 90dB)? A to są kolumny czy może same głośniki?
A muzyki to słuchasz jakiejś, w jakim pomieszczeniu (wielkość)? Co będzie źródłem dźwięku? Czytałeś coś na tym forum czy nie, że tak skąpe dane serwujesz? A może Ty tak prosto z dworu i jeszcze płatki śniegu widać na Twojej czapce? (to ostatnie pytanie jest czysto retoryczne i nie musisz na nie odpowiadać).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to kolumny estradowe oto link: http://www.easymar.pl/product.php?id_product=6957 Tu macie wszystkie potrzebne parametry.

Głośniki grają w średniej wielkości pokoju, a latem również na dworze. Obecnie są podłączone pod starą wieże Panasonica, a wieża pod komputer. Co do rodzaju muzyki to ciężko sprecyzować bo słucham praktycznie wszystkiego od spokojnych po techno. Z tym "prosto z dworu" to trochę racji masz, ale śniegu na czapce nie mam bo jeszcze u mnie nie pada icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej. Chcesz wzmacniacz estradowy czy domowy? Nowy czy używany? Ile możesz na niego przeznaczyć?
Myślę, że kolumny nie powinny sprawiać problemu z napędzeniem ich i każdy przeciętny wzmacniacz je napędzi. 50W przy 8 ohmach będzie dobrze,
jeśli więcej, chyba jeszcze lepiej. Nie piszesz nic o jakości, więc i ja nie piszę. Zresztą co za jakość z takich kolumn?
Jeśli odpowiesz na zadane Ci pytania, to doprecyzujemy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie powinno być problemu. Możesz jeszcze poszukać tych ofert, gdzie sprzedawca udziela choćby kilkudniowej gwarancji. Albo taki wzmacniacz, który byłby blisko Twojego miejsca zamieszkania, by można go odebrać samemu, sprawdzić.
Nowego wzmacniacza audio za 300zł raczej nie znajdziesz a gdyby nawet, to tak jakbyś chciał kupić nowy samochód za 15tys zł. Zdecydowałbyś się na taki?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...