Skocz do zawartości

zestawy denon 1907 vs 1708


xaid

Recommended Posts

witam
zamierzam zakupic zestaw KD ampli denon + dvd denon + wharfedale crystal... jak dla mojej kieszeni wynalazlem dwa interesujace mnie zestawy... (tzn hmm z tych dwoch to bym zrobil jeden ale sprzedawcy mi powiedzieli ze sie tak po prostu nie da ehh)

chodzi o zestawy takie:
Denon AVR-1907 + DVD-1940 + Wharfedale Crystal 40
Denon AVR-1708 + DVD-1740 + Wharfedale Crystal 40

no i czytajac praktycznie wszystko na temat tych poszczegolnych jednostek zaczalem wiedziec mniej niz na samym poczatku heh (praktycznie kazdego to dotyka gdy przeszukuje roznorakie fora icon_razz.gif) wiec zdecydowalem sie zadac to pytanie wam..
ktory lepszy? ktory zagra lepiej z tymi kolumnami ? no i jeszcze chodzi o to dvd, bo sie uwzialem na to lepsze, ale jesli mi powiecie ze nie bede w stanie go wykorzystac na moim tv wiec zrobie kolejny maly kroczek w wyborze icon_wink.gif

zestaw ma sluzyc praktycznie w takim samym stopniu do filmow jak i do muzyki (slucham kompletnie wszystkiego) i z tad moj wybor padl na denona gdyz uwazam ze jest to sprzet praktycznie uniwersalny...

pokoj ok 6x3,5 m

prosze o opinie, komentarze i sugestie...
pozdrawiam xaid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chciałby zmieniać w tych dwóch zestawach Denona. Dla mnie pierwszy jest lepszy, i bardziej nadający się do muzyki. Ampli 1907 to model z poprzedniej serii, wyżej stojący od nowszego 1708, ale nie mający HDMI 3.1a . Ma to znaczenie, gdy podłączasz więcej źródeł wideo do ampli, i z niego do TV. Gdy masz tylko odtwarzacz DVD, podłączasz go bezpośrednio do TV, i wszelkie HDMI w amplitunerze nie są wtedy potrzebne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...