Skocz do zawartości

Odtwarzac DVD pomoc


iknow

Recommended Posts

Witam, mysle nad kupnem odtwarzacza DVD ale jakiego, kompletnie sie nie znam.. telewizor to samsung..jakis ;p hd .. blu raya nie potrzebuje.
najlepiej zeby.
-odtwarzał wiekszość formatow.
-zeby nie bylo problemow za duzych.. z odczytywaniem napisow
-wejscie usb. hdmi jak da rade..
-niewiem jak w odtwarzaczach dvd.. ale zeby nie pracowaly za glosno.. ostatnio kupilem tuner N .. to on zlekka halasuje.
- ile kasy..100-200-300 ;p . +- zawsze moze byc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małe pieniądze nie kupisz cichego odtwarzacza. Jak chcesz żeby czytał wszystko razem z bułką z masłem icon_smile.gif kup sobie dvd manta za małą kasę. Czyta wszystko co wrzucisz do odtwarzacza. A za około 300 z haczykiem kup sobie blureja wybór dowolny co komu się podoba, na allegro spory wybór. Polecam drugie rozwiązanie z racji nowszych rozwiązań i większej palety odtwarzanych formatów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz i jesteś zdecydownay na 100%, kupić super odtwarzacz DVD czytający wszystko, wybór jest dla mnie oczywisty: PIONEER DV-LX50!!! To znacznie więcej niż przewiduje Twój budżet, ale otrzymujesz obraz 1080p po HDMI oraz dobrą jakość dźwięku, ze wszystkich możliwych nośników (poza Blu-Ray). Sam go mam i uważam go za świetne a nawet doskonałe źródło, dogadaj się ze sprzedawcą to może do 600 zł Ci go sprzeda:

http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-pioneer-d...1979422291.html

A tu masz test w AUDIO:

http://audio.com.pl/testy/pioneer-dv-lx50:16

P.S. Gorąco polecam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...