Skocz do zawartości

Pioneer X-HM 50-K


tajniakseba

Recommended Posts

Cześć, miałem możliwość wczoraj posłuchać Pioneer X-HM 50-K i YAMAHA E-640 PIANO i ku mojemu zdziwieniu Pioneer wypadł o niebo lepiej niż Yamaha. Jest przecież 2 razy droższa. Może dźwięk był lepszy dlatego że słuchałem z iPhone. W tym sklepie mogę ją mieć za naprawdę tanio http://www.electroworld.pl/produkt/pioneer...35724/?salony=1. Moje pytanie czy w tej cenie znajdę coś lepszego? Na początku chciałem PHILIPS MCD712 ale nie wiem jaki ma dźwięk. Czy one są równe sobie? Jeszcze pytanie czym różni się Pioneer X-HM 50-K od Pioneer X-HM 50-S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajniakseba a tak zupełnie poważnie, czy wiesz, że to forum stereo czyli HiFi a nie Lo-Fi? Dla większości z nas te wieżyczki Pioneer X-HM 50-K i Pioneer X-HM 50-S róążnią się tym, że jedna ma literkę "K" a druga "S". Najlepiej skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem on Ci wytłumaczy co i jak, bo to są różnice raczej funkcjonalne niż brzmieniowe. Za podobną cenę da się złożyć zestaw o dużo lepszym brzmieniu (używany oczywiście).
Dlaczego dwa razy tańszy Pioneer zabrzmiał wg. Ciebie lepiej od Yamahy, to może kwestia preferencji. Być może lubisz rozjaśniony, wyostrzony dźwięk, który w szybkim odsłuchu może wydawać się lepszy, bardziej efektowny?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...