Skocz do zawartości

Wieża Technics


oktagon

Recommended Posts

Mam okazję zakupic dla mojej rodzinki w Polsce (mieszkam w Anglii) taki oto zestaw:
Wieża Technics
Niestety nie potrafię ocenić czy jest to sprzęt warty tych pieniędzy tj, ok. 500 zł
Czy ktoś znający się na sprzęcie Technics mógłby mi coś doradzić?

Gwoli wyjaśnienia - moja rodzinka w Polsce składa się z przygłuchawej małżonki, która najbardziej lubi ciszę
oraz 4 dzieci w wieku od 2 miesięcy do 14 lat. Zacięcia audiofilskiego nie stwierdzono, za to możliwości i chęci
do zdewastowania sprzętu poza ludzkim pojmowaniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi ok.170zł za element. Za taką cenę możesz wziąć. Byle mikrowieża więcej kosztuje a na pewno tak nie zagra. Pod warunkiem, że dokupisz w miarę łagodnie, pełnie brzmiące kolumny. Ich wielkość zależy od rozmiarów pomieszczenia.
Oczywiście raczej nie polecam sprzętu Technicsa, ale w tej sytuacji icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oczywiście raczej nie polecam sprzętu Technicsa, ale w tej sytuacji icon_biggrin.gif



O sprzęcie Technics nie wiem nic. No może tylko to, że jakieś 20-coś lat temu to było tylko marzenie za grube pieniądze w Pewexie.
Kolumny już mam i są to Mission MX2 i szukam dla nich jakiegoś zastosowania.
W sumie to chyba chcę moją rodzinkę uszczęśliwić na siłę. Muszę się chyba jeszcze zastanowić.
A okazje tego typu zdarzają się na e-bayu w miarę regularnie (niestety).
Właśnie zakup moich obecnych kolumn (EPOS M12i), to efekt czyjejś nieudanej aukcji na e-bay. Kosztowały mnie w przeliczeniu ok 1000zł, a były używane tylko kilka miesięcy. Taki przypadek.
Dlatego staram się unikać wchodzenia na e-bay. Zawsze tam czekają na mnie silne pokusy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...