Skocz do zawartości

canton GLE 470 jaki wzmacniacz


Lofer

Recommended Posts

witam, posiadam glosniki canton gle 470, chcialbym zbudowac do nich stereo (obecnie marnie graja pod amplitunerem do kina denon 2802). Prosze o podpowiedz jaki wzmacniacz bedzie dla mnie odpowiedni, pomieszczenie 16m2, prawie kwadrat, muzyka rockowa, gitarowa, troche cięższa również, mile widziany bas. Budżet, zaczynałem od amplitunera Yamahy R-S700 za 1700 zł, teraz myślę o wzmacniaczu A-S700, proszę o opinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rozumiem, lepsza błyszcząca obudowa, choć gorszy dźwięk. Ale o takie łatwo w każdym salonie audio. Przejedź się gdzieś ze swoimi kolumnami i posłuchaj. Nic nie zastąpi Ci samodzielnego wyboru według własnego gustu.



Chciałbym nowy sprzęt i dobry dźwięk, jeśli w moim budżecie to nie będzie możliwe to albo będę zbierał na lepszy, albo pomyślę na używanym. Który z poniższych typów byście wykluczyli albo polecili:

advance acoustic max 250
NAD C356
marantz PM7004
Yamaha a-s700 może jakimś cudem a-s1000
cambridge audio 651A może jakimś cudm 740A
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
zdecydowanie polecam do Twoich kolumn i gatunków muzycznych wzmacniacz NAD C356BEE lub ewentualnie Cambridge Audio Azur 740A (zdecydowanie odradzam do Cantona niższe modele CA).

Proponuję jednak odsłuchy, które pozwolą Ci na wybór optymalnego systemu
w przypadku pytań służę pomocą
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21 bardzo dziękuję za podpowiedzi, a czy ten advance acoustic 250 by nie dał rady ? wygląda super (a dużo pochlebnych opinii czytałem o modelu MAP102, na którego bazie chyba powstał ten MAX 250) chyba funkcjonalniejszy od NADa, ma dodatkowo regulację tonów niskich, średnich i wysokich a NAD tylko niskich i wysokich, tak myślę czy przy tych moich kolumnach nie byłoby mi łatwiej ustawić dźwięk przy szerszym wyborze regulacji. W tej chwili moje głośniki grają poniżej moich oczekiwań na ampie do kina denona AVR2802...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...