Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Glosniki w moich kolumnach frontowych hrs 75q (i nie tylko) sa" no name" , chcialabym zmienic w nich zwrotnice ale nie potrafie zidentyfikowac glosnikow .
Czy ktos jest w stanie powiedziec mi parametry tych glosnikow, potrzebne mi sa zeby zamowic zwrotnice trojdrozna janbo. Na stronie producenta nie ma dokladnych danych glosnikow , sklep w ktorym kupilam tez nie ma pojecia icon_sad.gif Prosze o pomoc i dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniesiony do właściwego działu....

Czy te głośniki - jeśli są to bezfirmówki - warte są kolejnych modyfikacji w kolumnach?
Bo może się okazać, że rozsądniej cenowo będzie nabyć jakieś używane kolumny...
No ale to było pytanie dodatkowe, nie chcę Cię zrażać do Twojego pomysłu tuningu.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw HRS 75Q
Tak wygladaja

Wykrecalismy juz glosniki nic nie ma na nich. Kolumny sa nowe maja moze dwa miesiace , kupilam je w sklepie w polsce i zostaly wyslane do mnie , niestety glosniki wysokotonowe nie dzialalyod poczatku, wiec je wymienilam , przy okazji zerknelismy na zwrotnice ktora jest zwykla trzydrozna najtansza zwrotnica, niestarannie wykonana, wiec przy okazji tez wymienic chce. Sklep nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci , zreszta przez telefon niewiele mozna osiagnac. Do serwisu wysylac zestawu wogole mi sie nie kalkuluje , kosztowalo by to wiecej niz nowy komplet kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
To są chińskie kolumny i chińskie głośniki. Wysokotonówki palą się na potęgę jednym słowem, "badziew".
Buda z mdfu posklejana aby była. Głośniki niskośredniotonowe często się uszkadzają na zasadzie powstawania zimnych lutów między
wyprowadzeniami drutu z cewki a przewodem biegnącym do terminali głośnika. O dziwo co śmieszne z tych głośników da się wyciągnąć całkiem
przyzwoite brzmienie. Niestety obudowa kolumny albo do wzmocnienia albo trzeba zrobić nową i ją zestroić. Zwrotnice też trzeba robić od nowa.
Wewnętrzne okablowanie do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...