Skocz do zawartości

Szukam głosników i amplitunera stereo do PC


pablo-8511

Recommended Posts

Pragnę się przywitać, bowiem to mój pierwszy post na tym forum. Cześć. Przechodzę do sedna sprawy. Od razu zaznaczam, że ogromnym problemem w moim przypadku jest mało miejsca w pokoju (12 metrów kwadratowych). Przeglądałem pełno informacji w sieci i użytkownicy mają większe pole do popisu tj. więcej miejsca na rozstawienie głośników. Dlatego więc mam dylemat. Zacznę od obecnego sprzętu. Podsiadam X-Fi Xtreme Gamer oraz plastiki Logi z-4. Od pewnego czasu zacząłem przykładać większa uwagę do dzwięku. Czas się rozwinąć muzycznie icon_cool.gif Moje biurko jest usytuowane w rogu pokoju a blat ma szerokość 123cm. Do ściany brakuje mi około 28cm i tam znajduje się obecny sub z zestawu. Jeśli bedzie potrzeba to wrzucę zdjęcie.

Co do zastosowań to głównie muzyka. Dużo elektroniki tj. progressive psytrance & goa trance, ale także muzyka instrumentalna: Mike Oldfield, Vangelis, Enigma itp. Oprócz tego od czasu do czasu lubię sobie pograć (w tym przypadku częściej używam słuchawek) i obejrzeć jakiś film.
Moje typy na razie:
Pioneer A-109
Wharfedale Diamond 9.0
Mój budżet to około 1000zł, ale mogę go przekroczyć jeśli zajdzie taka potrzeba. Skłaniałbym się do nowego, nie używanego sprzętu. Jeśli jakiś istotnych informacji nie podałem to przepraszam icon_smile.gif Liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...