Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomgda

B&W 603 s2 na Paradigm Monitor 7v6

Recommended Posts

Uszanowanie
Pytanie jak w tytule.

Jak waszym zdaniem zmieni się dzwięk po zamontowaniu Paradigm w stosunku do B&W. Czy warto jeśli lubuje sie w skrajach pasma (lubie jednak też jak wokal wychodzi w przestrzeń) ?
Piecyk to leciwy, ale poczciwy PIONEER A-702R

Pozdrawiam

A to zależy ile pieniędzy mógłbyś przeznaczyć?. Dotychczasowy wzmacniacz już chyba niewiele dobrego zrobi nawet z lepszymi kolumnami.

Myślę ze tak 2tys. będzie ok. Używany lub nowy (skłaniał bym sie za nowym ale jeśli trzeba to i używkę przyjmę pod swój dach)

Przechodząc w sklepie usłyszałem jak sprzedawca prezentował klientowi jakiś amplituner kina domowego w stereo. Była to jakaś yamaha za 1800zł i stwierdziłem że mój sprzęt to już chyba nie ta epoka jeśli chodzi o żywiołowość i polot. Zdecydowanie lepiej to zagrało od mojego sprzętu (wzmacniacza stereo przecież który waży na dodatek 14kg icon_eek.gif ) Czyżby technika tak poszła czy mi słuch siadł na starość icon_lol.gif

Podejrzewam, że to było tylko pierwsze wrażenie. Kino za 1800 nie brzmi zbyt dobrze. Pewnie zmęczyłoby Cię po krótkim czasie. Nawiasem mówiąc Pionek też nie prezentuje zbyt wysokiej jakości brzmienia. Wyobraź sobie jak zabrzmi dobry wzmacniacz stereo (zapewniam, że o wiele lepiej od tego ampli KD). Oczywiście używany za taką kwotę będzie grał dużo lepiej od nowego.
Chocby z tej strony: http://www.hifi.pl/gielda/wyswietl.php?grupa=wzmint1000
Taki Copland czy Roksan albo choćby Rotel, NAD, Exposure czy Creek "zeżrą" to KD Yamahy na śniadanie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować