Skocz do zawartości

B&W 603 s2 na Paradigm Monitor 7v6


tomgda

Recommended Posts

Myślę ze tak 2tys. będzie ok. Używany lub nowy (skłaniał bym sie za nowym ale jeśli trzeba to i używkę przyjmę pod swój dach)

Przechodząc w sklepie usłyszałem jak sprzedawca prezentował klientowi jakiś amplituner kina domowego w stereo. Była to jakaś yamaha za 1800zł i stwierdziłem że mój sprzęt to już chyba nie ta epoka jeśli chodzi o żywiołowość i polot. Zdecydowanie lepiej to zagrało od mojego sprzętu (wzmacniacza stereo przecież który waży na dodatek 14kg icon_eek.gif ) Czyżby technika tak poszła czy mi słuch siadł na starość icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to było tylko pierwsze wrażenie. Kino za 1800 nie brzmi zbyt dobrze. Pewnie zmęczyłoby Cię po krótkim czasie. Nawiasem mówiąc Pionek też nie prezentuje zbyt wysokiej jakości brzmienia. Wyobraź sobie jak zabrzmi dobry wzmacniacz stereo (zapewniam, że o wiele lepiej od tego ampli KD). Oczywiście używany za taką kwotę będzie grał dużo lepiej od nowego.
Chocby z tej strony: http://www.hifi.pl/gielda/wyswietl.php?grupa=wzmint1000
Taki Copland czy Roksan albo choćby Rotel, NAD, Exposure czy Creek "zeżrą" to KD Yamahy na śniadanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...