Skocz do zawartości

2 kolumny + wzmacniacz za ok. 3000 PLN


code

Recommended Posts

Patiaro, czy Ty potrafisz czytać, wyciągać wnioski? Chyba nie?
Piszesz o Kenwoodzie. Ciekawe czy zaglądałeś do jakiegoś wyższego modelu wzmacniacza? A nawet nie wiesz o jakim modelu ja pisałem i ile wcześniej kosztował (jako nowy). A przede wszystkim nie słuchałeś zapewne tego zestawu. Napisałem wyraźnie, że to model z 1995roku czyli Kenwood L-1000C/L-1000M a Ty coś bredzisz w stylu:
Cytat

a to badziewie jeszcze istnieje ?????

I jak Tu z Tobą dyskutować. Jakiś stek bzdur bez sensu i składu wypisałeś i co to ma być? A Kenwood to firma, która swego czasu wyprodukowała wiele ciekawych urządzeń audio, to kawał historii audio w najlepszym tego słowa znaczeniu. Porównujesz do LG, Samsunga, piszesz o odkurzaczu?
Nawet nie odpowiedziałeś gdzie we wzmacniaczu się ta miedź utlenia, że pogarsza brzmienie (Twoim zdaniem).
A Yamahy AS-2000, to myślisz, że nie widziałem, nie słyszałem? To owszem dobry wzmacniacz ale za te pieniądze są lepsze i to nowe. Chodzi mi rzecz jasna o brzmienie. A parametrami już od dawna się nie ekscytuję, bo wiem że często nijak się to ma do brzmienia, jego naturalności, klasy. Na takim poziomie, to nie będę z Tobą dyskutował, bo szkoda mi czasu. Od dawna już takich banialuków nie czytałem. Bez odbioru.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Oli to dobry wybór, przede wszystkim dobry stosunek cena/jakość, dźwięk jest dla mnie efekciarski (nie mylić z efektowny), ale to obecnie modne i wiele osób taki lubi (ja również). Mimo wszystko trzeba posłuchać, podobnie grają też nowe Magnaty. Paradigmy w podobnej cenie zagrają moim zdaniem gorzej (mniej szczegółowo), ale warto też ich posłuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...