Skocz do zawartości

Wybór Kina Domowego do ~2500 zł


Izane

Recommended Posts

Witam,

mam nadzieje, że nie zaśmiece forum kolejnym głupim tematem.
Starałem się sam poradzić sobie z wyborem kina ale myśle, że najlepiej będzie zapytać was, którzy troche już w tym siedzą.


Posiadam aktualnie stare kino domowe Philip MX2500 (do którego nie mam pilota i nie wiem dalej jaki kupić),

chce go zastąpić teraz czymś o ciekawszych parametrach i nowszym ale z osobnymi obudowami (Amplituner, odtwarzacz, głośniki)

Wydać mogę około 2500 zł (szukam czegoś po sklepach typu Euro, Saturn, Media) ponieważ chce wziąć to na raty, dlatego fajnie będzie jak takowy sprzęt w tych sklepach znajde.


Sprzęt grać będzie w mieszkaniu, gdzie pokój ma wymiary około 5x6 metrów,

Widziałem ostatnio promocje fajnego (chyba) sprzętu w Euro:

Amplituner RX-V371
BLu-Ray BD-S671
Kolumny Prism Onyx 100
cena: 2090 zł


NA blu-ray mi jeszcze nie zależy, bo zanim to się rozkręci to minie kilka lat więc w to pakować kasy nie trzeba (zresztą za odtwarzac mogłoby robić stare kino przez jakiś czas)

Dodam, że przez rok kino i tak nie będzie super wykorzystywane bo będzie podpięte do laptopa, a czasem oglądany jakiś film dopiero po remoncie będzie w innym pokoju gdzie będzie potrzebne do częstego oglądania filmów itp

Na co zwrócić uwage i co teraz jest godne uwagi w kwotach jakie chce wydać?


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...