Skocz do zawartości

Skladanie pierwszego zestawu...


Space_Jungle

Recommended Posts

Witam

Uznałem, że nie ma co błądzić po omacku i spytam mądrzejszych od siebie. W związku z kupieniem dużego tv i odtwarzacza Dune HD Max nadszedł czas na pierwsze kolumny (te w tv sa cieniutkie).


Problem jest taki, że w ogóle się na tym nie znam. Wiem tylko tyle, że jak ktoś więcej słucha muzyki to bierze zestaw stereo a jak ogląda filmy to bierze zestaw kina domowego. Póki co decyduję się na zestaw stereo.

Poczytałem trochę i mam na oku kolumny podlogowe Taga PLATINUM F. No i teraz kilka (zapewne banalnych i głupich dla was;)) pytań:


1. czy ja te kolumny mogę bezpośrednio podłączyć pod Dune Max/TV czy trzeba kupić jakiś wzmacniacz i podłączyć to na zasadzie: kolumny do wzmacniacza a wzmacniacz do tv i Dune HD? Kompletnie tego nie czaję a wolałbym nic nie spalić/zniszczyć złym podłączeniem....

2. jeżeli wzmacniacz jest potrzebny to jaki polecacie pod ww. zestaw do 500 zł?

3. Kolejne zapewne głupie pytanie - czy to wszystko się podłącza jakimiś specjalnymi kablami? Moglibyście dać jakieś konkretne przykłady? Tak bym wszystko mógł po prostu zamówić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...