Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Jestem tutaj nowy więc chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Mam na imię Kuba, Cześć.
Ostatnimi czasy przestało mi wystarczać słuchanie muzyki odtwarzanej z komputera. Nie chodzi mi nawet o jakość dźwięku bo przypuszczam, że daleko mi do bycia audiofilem. Chciałbym mieć poprostu system odtwarzania muzyki, który działa niezależnie od komputera. Temat założyłem mam nadzieję w poprawnym dziale, ponieważ interesuje mnie odtwarzania muzyki poprzez podłączenie odtwarzacza mp3 (ipod na obecną chwilę) oraz kiedy będę wiecej zarabiał (w przyszłości :>) z płyt CD. Jednak póki co może być to sam ipod z możliwością przeprowadzenia upgrade i puszczania płyt cd.
Myślałem nad jakąś miniwieżą ze stacją dokującą np. Pionieer x-hm50. Potem pomyślałem, że za taką kwotę mógłbym mieć jakieś ładnie grające głośniki/kolumny(?) tylko nie wiem co dalej albowiem jestem w tym temacie zielony. Co musi być "pomiędzy" kolumnami a ipodem aby wszystko (przyzwoicie) zagrało ? Wzmacniacz ?
Sprawa się komplikuje tym bardziej, że jestem aktualnie biednym studentem i mam do wydania ok. 1000zł, w porywach jeśli sprzęt mnie 'uwiedzie' to max. 1500zł.
Oczywiście im więcej płacę tym większej funkcjonalności oczekuję (np. wspomniane odtwarzanie cd). Dodam, że nie potrzeba mi tysiąca watów. Muzyki słucham cicho porównując to do możliwości niektórych sprzetów grających.

Dzięki za pomoc,
Kuba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...