Skocz do zawartości

Creative Fatal1ty


KrzyChuGrocer

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie, szukałem na necie jakiegoś forum ze słuchawkami gdzie mi pomożecie mam strasznie wielki problem .. ;(.

Kupiłem jakieś2-3 tygodnie Temu Creative Fatal1ty Gaming

I wczoraj słuchałem muzyki ...
myśle sobie pójde sobie zrobić herbatę zdjąłem słuchawki położyłem na biurku...

nie wiedząc, zę kabel owinął mi sie na obkoło nogi ...
i wstałem chciałem iść po czym noga straciłem icon_evil.gif słuchawki z biurka..
ps. jeszcze słyszałem, że grały
i za chwile spadły na fotel od Komputera i przestały grać...

Prosze pomóżcie mi .. na gwarancje nie oddam bo nie mam.. a paragon też jak zwykle zgubiłem ...

Prosze chciałbym je sam naprawić.. tylko musze wiedzieć gdzie ewentualnie mogło się coś stać .. Rozkręcałem słuchawki i koło głośniczków każde kable raczej są ze sobą połączone
i z jednej i z drugiej strony ,,

Ciekawostka .. Mikrofon działą.. a podłącza sie do do słuchawek.

Prosze o pomoc !. Bede na prawdę bardzo wdzięczny !
Gdzie sie mogło coś uszkodzić ....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skombinuj jakiś omomierz (każdy miernik uniwersalny go ma) i zmierz na zaciskach tych głośniczków, powinno być 32 Ohm (lub 8 albo 300, nie wiem dokładnie, a takie wartości są najczęściej spotykane). Jeśli nie pokaże nic, to znaczy że w wyniku upadku przerwał się drut uzwojenia cewki - choć to mało prawdopodobne. Jeśli same przetworniki będą OK, zrób pomiar na wtyczce jack. Tam powinno też pokazać te 32 Ohm, jak nie będzie - masz przerwany kabel. To wszystko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz - popytaj kolegów lub sąsiadów.
W końcu to bardzo popularne urządzenie... to prawie tak, jakbyś potrzebował młotka i nie wiedział, skąd go wziąć icon_mrgreen.gif

Albo weź do szkoły lub pracy, poszukaj elektryka lub kogoś zajmującego się utrzymaniem budynku...

Albo kup - to wydatek rzędu kilkunastu złotych.

Pozdrawiam
PS. I nie pisz całego postu wytłuszczonym drukiem (zresztą nie pisze się też wielkimi literami).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...