Skocz do zawartości

wzmacniacz z pre aut


kurayoo

Recommended Posts

witam jestem tu nowy na forum i totalnie zielony jeżeli chodzi o systemy audio

posiadam wzmaczniacz onkyo a-5vl niestety nie posiada on wyjścia pre aut

chiałem go połączyć z amplitunerem kina domowego a czytałem w necie że bez tego wyjścia się nie da
czy to prawda?

chę podłączyć kolumny frontowe pod wzmacniacz do odsłuchu audio a centralny i surround do amplitunera kd w razie jakbym chciał zobaczyć jakiś film

podpowiedzcie proszę jaki kupić w zmanian wzmaczniacz za tego onkyo ale z wyjściem pre aut który spokojnie napędzi głośniki mission m35i w pokoju 25m kw i bendzie przynajmniej na tak przyzwoitym poziomie co ten onkyo w cenie tak do 700zł

który z tych wzmacniaczy polecacie

ARCAM ALPHA 7

Arcam Diva A65

cambidge audio a5

CAMBRIDGE AUDIO A500

Rotel RA-714

Denon PMA-400


a może jeszcze coś innego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie mały problem ze wzmacniaczem do 700zł. i Twoich kolumn. Oczywiście z wieloma zagrają, ale dobrze zagrać mają szansę tylko z dobrym wzmacniaczem, który swoje musi kosztować. oczywiście można polować na super okazje. Jakie? Nie wiem na razie nic ciekawego nie widzę. Alternatywą może być mocny w klasie AB Marantz PM-80mkII a jeśli chcemy większego wyrafinowania a nie zalezy nam aktualnie na mocy przełączamy na klasę A i gra o wiele ładniej.
http://allegro.pl/wzmacniacz-marantz-pm-80...2068149469.html
oczywiście ten wzmacniacz z linku, to przykład. ten konkretnie wygląda jakby słoń na nim usiadł. Obudowę rzecz jasna można by wyprostować, ale czy nic złego się nie dzieje z dźwiękiem, trzeba by posłuchać, wzmacniacz obejrzeć osobiście.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za pomoc ale wczoraj po długich samotnych przemyśleniach zostałem przy zestawie do stereo onkyo a-5vl cd onkyo c-5vl
i dokupiłem zwykły amplituner KD sony str-db840
pod wzmacziaczem onkyo chodzą te mission m35i
a do amplitunera podpiołem oddzielne kolumny na front unitry tonsil a serround i centralny technicsa

mam teraz świety spokój jak chce obejrzeć film to chodzi mi ten unitry i technics jak do oglądania w zupełnośći mi wystarczy

jak możesz mi jescze pomóc ? to czy można do tego onkyo podpiąć jakiś korektor graficzny bo lubię sobie sam pustawiać pasma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę mam Ci pomóc, to korektor stanowczo odradzam. Naprawde chcesz sobie psuć brzmienie zamiast poprawiać? składaj lepiej na dobry wzmacniacz typu Sphinx Myth3, Copland CSA8, Roksan Caspian, Baltlab Epoca, Electrocompaniet ECI 2 itp. a odechce Ci się zabawy korektorem. Miałem, wiem co piszę. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...