Skocz do zawartości

piosenka


brozdzik

Recommended Posts

Ostatnio na programie Trace widziałem fajny teledysk, ale niestety nie wiem kto był wykonawca i jaki był tytuł i jeżeli ktoś z was wie co to mogła być za piosenka to nie pogniewałbym się jak by mi napisał icon_smile.gif . A teraz napisze trochę o tym teledysku hehe piosenka była po angielsku, spiewał ja taki "średni" murzyn heh, piosenka była raczej wolna, i na końcu był napis "to be continued". Może ktoś wie ?icon_biggrin.gif:D Z góry dzięki icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hilary Duff to raczej nie była hehe icon_biggrin.gif A ten murzyn podobny był do Lil Romeo,a może to był on, ale jak oglądałem jego teledyski to żaden nie pasował, ale na pewno wszystkich nie widziałem...tatuaży ani znaków szczególnych nie pamiętam, ale wiem ze miał takie jakby warkoczyki właśnie coś takiego jak Lil romeo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hilary Duff to raczej nie była hehe icon_biggrin.gif A ten murzyn podobny był do Lil Romeo,a może to był on, ale jak oglądałem jego teledyski to żaden nie pasował, ale na pewno wszystkich nie widziałem...tatuaży ani znaków szczególnych nie pamiętam, ale wiem ze miał takie jakby warkoczyki właśnie coś takiego jak Lil romeo...



Zapewne masz rację, Hillary Duff to było pierwsze skojarzenie. Ale musiaoaby wcześniej zmienić płeć icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...