Skocz do zawartości

Podłącznie kina domowego + subwoofera + laptop


Recommended Posts

Witam , jestem nowy na tym forum więc przepraszam za błędy .
Chciał bym podłączyć subwoofer do kina domowego lub laptopa .
Niestety w kinie domowym nie ma wyjścia na suba .
W tym momencie kino podłączone jest do laptopa przez kabel aux , subwoofer w kinie jest dość słaby więc chciał bym podłączyć w jego miejsce (lub jako drugi głośnik niskotonowy) subwoofer aktywny .
Poradźcie mi prosze jak połączyć to wszystko w całość .
Tu link do subwoofera który chciał bym podłączyć http://allegro.pl/vk880-mdf-b-mocny-aktywn...2081112696.html[code][/code]
Cytat

.
W laptopie mam cztery wejścia na jack (słuchawkowe , mikrofonowe , line in , s/pdif ) .
Zdjęcie kina domowego w załączniku .
Pomóżcie mi w podłączeniu tego suba .
edit : Dodam do tego jeszcze że w kinie jest weśćie COAXIAL czyli spidif (chyba)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś wykorzystał gniazdo oznaczone jako subwoofer w wyjściu "5.1 ch audio out" przedstawionym na pierwszej fotografii to będą Ci działały pozostałe głośniki?
Wtedy mógłbyś w to miejsce podłączyć subwoofer...

Natomiast co do zakupu suba VK z Twojego linku - to lepiej poszukaj czegoś bardziej firmowego, również wśród używek.
I najlepiej z możliwością sprawdzenia przed zakupem, czy zagra prawidłowo z resztą Twojego sprzętu...

Pozdrawiam
PS. Trochę więcej cierpliwości - nie oczekuj, że od razu dostaniesz odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby użyć właśnie tego wyjścia (jeśli je odłączę to nie działa tylko oryginalny subwoofer) . jeśli chciał bym użyć tego wyjścia to muszę rozdzielić je na dwa RCA ? (w subwooferze aktywnym są dwa gniazda RCA przy line in)
Wybrałem subwoofer http://allegro.pl/08h20-markowy-b-mocny-ba...2069320313.html ponieważ mój budżet kończy się na 260 zł .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...