Skocz do zawartości

kolumny głośnikowe firmy: ELAC Bs184


patiaro

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam serdecznie!!! icon_smile.gif
Post znajdujący się wyżej napisałem kilka dni temu licząc na jakieś opinie lub uwagi. Zacznę od tego że kolega kolegi chciał sprzedać w/w ELAC-i BS184 ponieważ zamierzał kupić droższe, większe itp... w sumie nie patrząc na liczne opinie, oceny i ostre słowa krytyki na forum zdecydowałem się kupić je w ciemno albowiem znam tę firmę (słyszałem) 1-2 modeli. O BS184 wiem nie wiele, tylko z recenzji w rosyjskiej wersji whathifi.........????
Po zażartej dyskusji przy butelce z kolegą mojego kolegi a moim baaardzo dobrym kolegą doszedłem do wniosku że jak nie zdadzą egzaminu to będę miał je do sprzedania za naaaprawdę nie wielką cenę tylko po kosztach zakupu - nadmieniam ze kolumienki maja jedynie dwa miesiące !!!!!!!!!! a jeżeli zdadzą egzamin i spodobają sie to moje obecne monitor audio BX2 będą do sprzedania za niewielką cenę !!!! pytania osób zainteresowanych proszę kierować na prv icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...