Skocz do zawartości

Uzywany wzmacniacz do 500zł


n0dek

Recommended Posts

Witam.

Na starcie powiem, ze probowalem uzywac szukajki lecz za kazdym razem pokazuje mi sie blad, nie wazne co wpisze to zawsze mam blad icon_sad.gif

Do rzeczy... Brat szuka uzywanego wzmacniacza do okolo 500 zł (na allegro)

Muzyka to glownie rock i hard rock: The Beatles, Led Zeppelin, Scorpions, Def Leppard, Queen, Whitesnake, The Doors, Hendrix i duzo innej dobrej muzyki

Wszystko nadawane z kompa. Dzwiekowka to Asus Xonar D1.

Muzyka oczywiscie w jakosci FLAC.

Kolumny to Tonsil Fenix II (wiem, ze bez rewelacji ale lepsze takie niz pierdziawki komputerowe)

Mniej wiecej rozgladalem sie juz za wzmcniaczami i moja uwage przykuly:

Cambrige audio A5

Cambrige audio a300 v2


Jestem otwarty na inne propozycje... Wczoraj ogladalem Arcama Alfe ale aukcja skonczyla sie juz na allegro icon_sad.gif

Nie mam jakis wiekszych uprzedzen co do marki... Moze byc Cambridge, NAD, Arcam ale moze byc onkyo czy Yamaha. Wazne zeby miala dobry stosunek cena/jakosc. I co najwazniejsze dobrze sie spisywala w muzyce rockowej.

Bylbym wdzieczny o linki do allegro, lecz tutaj zaznaczam, ze wzmacniacz bedzie kupowany dopiero w przyszlym tygodniu (czas wyplaty-heh) wiec z tego wzgledu bylo by milo gdyby aukcje trwaly dosc dlugo icon_wink.gif.

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam
nodek




Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te CA, ale weź pod uwagę tańszy a nie gorzej grający Denen PMA-350SE http://allegro.pl/audiofilski-denon-pma-35...2082253669.html Brzmi o wiele lepiej niż inne niedrogie Denony z tamtych lat. Jeśli nie przeszkadza brak pilota (fabrycznie nie był wyposażony). Oczywiście sprzedający głupoty pisze, że moc to 4x... bo powinno być 2x... zasugerował się chyba podwójnymi gniazdami głośnikowymi.
Albo naprawdę dobry Rotel http://allegro.pl/rotel-ra-935bx-audiofils...2091300463.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brat lubi jasny, nieco wyostrzony dźwięk, to możesz spróbować tych Arcamów. Radzę pojechać z kolumnami do tego sprzedającego, który jest najbliżej i posłuchać. Sądzę jednak, że z Rotelem RA-935BX byłoby lepiej, dynamicznie ale nie tak ostro, ta seria jest naprawdę niezła.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamika to najwazniejsza sprawa... dzwiek bez miesa i ostrosci, bas nie musi nisko schodzic ale zeby nie mial mula i sie nie gubil gdzies po katach.

Jezeli ten rotel wczesniej sie nie sprzeda to bardzo prawdopodobne, ze wlasnie nim sie zainteresuje jezeli go polecasz.

Dzieki za odpowiedzi. Jezeli jednak wzmak sie sprzeda i bede potrzebowal jeszcze madrego slowa, na pewno jeszcze napisze.

Dzieki wielkie
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...