Skocz do zawartości

Zestaw do hd380


golden_brown

Recommended Posts

Witam,
Od 1,5 roku posiadam Sennheiser hd380 pro. Nic szczególnego, ale to moja półka cenowa (zwłaszcza, że są podłączone do pc). Po jakimś czasie stwierdziłem, że zintegrowana karta w pc to zdecydowanie za mało. Kupiłem kartę dźwiękową XonarU3 z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Nie chciałem jeszcze wydawać zbyt dużo pieniędzy, bo nie wiedziałem, czy potrzebuję więcej. Teraz już wiem - potrzebuję icon_wink.gif Stwierdziłem jednak, że nie należy dokupować lepszej karty pod pc, tylko sprawić sobie prawdziwy sprzęt muzyczny.
Stąd prośba o radę.

Jako, że słuchawki już posiadam, potrzebuję do nich odtwarzacza cd(może być bez radia) i wzmacniacza słuchawkowego (chyba, że się mylę i potrzeba czegoś jeszcze).

Jeśli chodzi o odtwarzacz, to chyba sensownym wyborem będzie Marantz CD 52 mkII. Co sądzicie?
Za to jeśli chodzi o wzmacniacz słuchawkowy, to nie mam żadnego pomysłu i proszę o radę. Jakie modele doradzacie? Nie mam ustalonego budżetu, ale chodzi mi tę samą półkę, co słuchawki i odtwarzacz. Chodzi głównie o dźwięk, na prezencji urządzeń mi nie zależy.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...