Skocz do zawartości

Słuchawki 3D a system 5.1


aven

Recommended Posts

Witam
Na wstępię powiem , że chciałbym kupić słuchawki głównie do gier i filmów blu ray .
Chciałbym uzyskać w mairę dobry efekt przestrzenny. Mój budżet wynosi około 150 zł
Mam na oku słuchawki EASY TOUCH ET-9205 DENDROID REAL 5.1 i Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha.
Nie zabardzo wiem jaka różnica jest pomiędzy dzwiękiem 5.1 (słuchawki easy touch) a 3d (creative) i czym to się różni ?
Które słuchawki będą lepsze ?

Pozdrawiam Marcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam.
Kiedyś też sie nad tym głowiłem i o wiele lepiej(moim zdaniem) jest kupić 5.1 zestaw niż psuć słuch na słuchawkach hehe
Najtańszą opcja "symulowanego" dźwięku na słuchawkach jest Koss UR40(największa przestrzeń w tej cenie) i senheiser 201 jeśli dobrze pamiętam. tyle że aby mieć ten symulawany dźwięk trzeba by mieć dwiękówke z takową opcją
prawdziwy źwiek 5.1 na "słuchawkach" będziesz miał na Tritton AXPRO 5.1- znajduje sie w nich 8 głośniczków i jest to model z kilku na rynku gdzie masz prawdziwy dźwięk 5.1 na słuchawkach tylko obawiam się ze znacznie przekroczy twój budżet
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...