Skocz do zawartości

B&W Matrix 803 S2


gator

Recommended Posts

Kolego Zbigniew!
Bez obrazy, ale straszne pierdoły kolega pod spodem napisał...
W szczególności, co do trwałości głośników!
Kompletna bzdura!
Nie ma najmiejszych podstaw do twierdzenia, iż w przeciagu, pewnikiem, co najmniej kilkunastu lat zajdzie potrzeba wymiany jakiegokolwiek głośnika w tychże kolumnach...
Nie mam zielonego pojęcia, z jakimiż to kolumnami i głośnikami miałeś do czynienia, ale w swojej, stosunkowo długiej, karierze "słuchacza" widziałem jedne, jedyne kolumny, które nie wytrzymały czasu i zachodziłą w nich potrzeba wymiany głośnika... I były to ponad dwudziestoletnie "badziewne" kolumny firmy Unitra, a problem polegał na odklejeniu się membrany od zawieszenia...
A co do B&W - mamy tu do czynienia z kolumnami nie dość, że wcale niezbyt starymi, a do tego z ówczesnej najwyższej serii tegoż producenta, w których, oprócz doskonałego patentu dotyczącego obudów - "Matrix", zaaplikowano najwyższej ówczesnej klasy przetworniki, co do których trwałości można napisać choćby tyle, iż "przeżyją" zarówno Ciebie, jak i mnie!
A cena?
W sumie nie wydaje się wygórowana!
Hi-end za ułamek ceny i do tego świadomośc posiadania kultowych kolumn, co jest bezcenne!
Zatem, o ile jesteś w stanie zapewnić tymże kolumienkom godne towarzystwo i o ile ich stan jest nienaganny (a można to uznać za pewnik - w końcu B&W 803 nie trafiały do bylekogo) to bez żadnego ale - bierz!
Namawiam i pozdrawiam!
Ps. Zreszta co do ceny, to doczekaj do końca powyższej aukcji - zorientujesz się, ajkie kwoty należy zapłacić, by stać sie właścicielem takich kolumn.
aukcja B&W 803 S2
Jestem przekonany, iż cena zakupu wyniesie grubo ponad 1.000 Euro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...