Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 do PC


Lew

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar kupic nowe glosniki 2.0 do PC. Nie zalezy mi na basie ... cena do 400 zl
Zdaje sobie sprawe ze kazdemu moze odpowiadac co innego, kazdy slyszy inaczej
Wstepnie wybralem takie modele, niestety nie ma mozliwosci ich posluchac:

Microlab SOLO1C
Modecom MC-SHF56
Edifier R1600T Plus

Ktore z tych modeli kupic ?? (zaraz sie dowiem ze to jeden zlom icon_biggrin.gif )

Chyba za 500 zl nie kupie nowych 2 kolumn + wzmacniacz ?? A moze jednak ??

Prosze Was o opinie icon_smile.gif








Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Powiem ci, że też myślałem podobnie jak ty. Chciałem tyle samo wydać na głośniki bo chciałem mieć lepszy dźwięk.
Wyszło na to, że dokładam jeszcze kilkaset złotych i kupuje cały sprzęt za jakieś 1000zł. Pomyśl, czy nie warto dołożyć jeszcze trochę i naprawdę poczuć różnicę icon_biggrin.gif



Dzieki za odpowiedz .... dokladac ...temat rzeka icon_mrgreen.gif

Biore tez pod uwage zakup mini zestawu HiFi (tym bardziej ze obecnie posiadam zdezelowany radiomagnetofon i muzyki glownie slucham z PC... niestety padl sub i zostaly mi same satelitki .... muzyki sie na tym sluchac nie da - stad moje pytania o glosniki itd icon_smile.gif

Wypatrzylem takie cos Yamaha MCR-040

Opinie sa raczej dobre tylko nie wiem czy taki wynalazek moge podlaczyc pod PC ??

Jeszcze jedna rzecz - wchodzac teraz na stronie w Newsach znalazlem info o sklepie ... na owej stronie jest takie cudo

Opis: Karta dźwiękowa przenośna z DAC na USB do laptopów, komputerów, netbooków

Czy moge zamiast sluchawek podlaczyc moje satelitki ?? w wakacje chce kupic lapka a wiadomo jakie "naglosnienie" oferuja laptopy .... przyjdzie mi pewnie kupic karte dzwiekowa USB czyli chyba takie urzadzenie powyzej icon_smile.gif

Wybaczcie moje pytania ale nie znam sie na sprzetach AUDIO/WIDEO .... icon_neutral.gif








Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...