Skocz do zawartości

5.1 do komputera


verul

Recommended Posts

Witam po przerwie. Napalalem sie na Microlaby H500, napalalem az przestaly byc dostepne w Polsce. Moze sie uda zlozyc cos z uzywanych klockow zeby prezentowalo jako taki poziom (pewnie bedzie i tak od microlabow lepsze, ale byle nie znaczaco drozsze). Zanim zaczne o budzecie ktory i tak niestety jest elastyczny (niestety bo potem czlowiek za duzo wydaje) to wymagania:

1. Male glosniczki, zadnych podlogowek. Mam juz w pokoju ikony 6 i kolejnych nie chce. Nawet 5 sredniej wielkosci monitorow by bylo za wielkie. wiem ze malenstwa rodem z H500 nie graja, ale nie chce zagracic pokoju (14m2) a od muzyki mam ikony.
2. Uzywane glownie do gier gdzie i tak nie bede sie specjalnie wsluchiwal w detale tylko zalezy mi na pozycjonowaniu przeciwnikow na podstawie dzwieku. Czasem filmy, ale poniewaz zadko mam ekhmm wersje z dzwiekiem 5.1 (a nawet jak mam to nie przykladam do tego az takiej wagi) to nie jest to priorytetem.

Tak wiec: da sie cos zlozyc czy kupowac jakies pierdziawki za 500zl? Budzet to ok 1500zl choc nie jest wielce sztywny. Wiem ze to malo na glosniki + ampli (bez odtwaracza) no ale nie mam specjalnych wymagan jakosciowych.

Ps: sa niby Microlaby H600 ale stojace kolumny mimo ze male je dyskwalifikuja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...