Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Od dluzszego czasu szukam dobrych sluchawek nausznych, ktore chcialbym uzywac poza domem do komorki ( nokia n8 ) oraz rzadziej do lapka. Naczytalem sie juz o wszelakich sluchawkach na roznych stronach, przeszukalem allegro i angielskiego ebaya. Zamowilem juz raz Koss porta pro z allegro ale odeslalem gdyz byly to podrobki. Teraz zostalem bez sluchawek i nadal szukam. Potrzebowalbym czegos z dobrym czystym dzwiekiem i dobrym bassem. Co do ceny to 100-150 zl moze byc w tych granicach. Prosze o jakies propozycje co by dobrze gralo po podlaczeniu do telefonu? Dzieki z gory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...slyszalem ze te nowe wydania CAL nie sa juz tak dobre, AKG K 514 o tych myslalem i sporo czytalem ale pojawialy sie opinie, ze srednio z basem. Sa jeszcze takie Shure SRH240-E maja wiele pozytywnych opinii oraz HARMAN K81DJ akg. Ogolnie ciezki wybor i chyba polaze po sklepach i poprobuje w miare mozliwosci. Szukam dalej i prosze o propozycje dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jestem w podobnej sytuacji - szukam słuchawek do androida, komputera, odtwarzacza mp3 do codziennego użytku icon_smile.gif
Lubię słuchawki typu in ear ale długo miałem nauszne Koss'y, choć rozpadły się po 4 latach.
Myślę o słuchawkach firm marshall, grado lub bose. Ktoś podpowie co wybrać ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...