Skocz do zawartości

Jakie Kolumny stereo + HK3490


Madas

Recommended Posts

a więc wzmacniacz podłączony .... pierwsze wrażenie po Harmanie było takie że strasznie dużo szczegółów w każdym rodzaju muzyki jak i też przy odbiorze programów muzycznych TV a nawet zwykły TVN czy Polsat - coś niesamowitego ... póki co ciężko mi się przyzwyczić do mniejszej ilości basów ale odczekam kilkanaście godzin ponieważ gra dopiero godzinę a stał 4 dni nie podłączony, może niskie tony się uporządkują i dostanie powera.


................................................................................
.....................................................

No dzisiaj już gra inaczej, dźwięk jakby pełniejszy, więcej basu .... bardzo przyjemnie się słucha.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cześć.
Podłączę się pod temat żeby nowego, bardzo podobnego nie zakładać .

Szukam kolumn podstawkowych do 1500zł do amplitunera HK 3490.
- Manitor Audio BX2
- Taga Harmony Platinum v.2 B40
- Klipsch RB61
- JBL ES 30
- Klipsch Synergy B2
- PARADIGM ATOM MONITOR V7

Słuchałem na razie MonitorAudio i JBL. Te drugie kaszana straszna, MA świetne icon_smile.gif
Pytanie czy coś z reszty listy lub coś czego nie wypisałem będzie grać lepiej od MA BX2?

Słucham raczej mocniejszej muzyki, rock,metal, ale też filmowa, pop...Kolumny będą stały na komodzie/szafce max 30cm od ściany. Pokój 19m2.
Poradźcie coś icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...