Skocz do zawartości

jaki telewizor 3d 40cali


Karol Jacek

Recommended Posts

Telewizora tego nie kupowałem dla samego 3D tylko właśnie dla funkcji.
Do tej pory oglądałem 40 calowego LCD B651 również od Samsunga i wymieniłem szybko na nowszy model nawet ze względu na lepszy obraz w analogu z kablówki.
A funkcje do pobrania z Samsung Apps wprost powalająicon_smile.gif typu Skype na TV - extra.
Ale jak kolega wcześniej mówił, co kto woli. Technika idzie do przodu:) icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dzięki wszystkim za pomoc, i przepraszam, że nie dałem znać, od 6 sierpnia mam już 3D LG 42LW5500, obraz jest fajny, zawsze wyobrażałem sobie, okularów już prawie nie mam bo dzieci brata mi pozabierały xD, tak naprawdę to dałem im bo mi było szkoda nie dać, okulary tanie, a respekt w oczach dzieciaków bezcenny hehe, różno-kolorowe okulary to najbardziej spodobały się dzieciakom.

Zabiegany trochę jestem i nie zdążyłem jeszcze odkleić tych nalepek na telewizorze, pewnie dzisiaj to zrobię. Materiał 3d z youtuba bardzo fajnie się ogląda. Nie poznałem się jeszcze do końca na menu i ustawieniach, ale myślę że to kwestia czasu. Podsumowując, jestem zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Moje osobiste spostrzeżenia sa takie że do kina domowego a zwłaszcza ciemniejszych pomieszczeń to tylko plazma i nic wiecej. Jeśli chodzi o nasłonecznione pomieszczenia można brać pod uwage równiez LCD ale na dłuższy czas obraz zaczyna męczyć. Telewizory LED-owe jak dla mnie to juz porażka. Kolery sztuczne na maxa...!!! wystarczy rozglądnąć sie dookoła i porównać kolory z otaczajacego nas otoczenia i kolory z LED-a. A jeśli chodzi o 3D to chodzi o oglądanie filmów w tym formacie wiec TV od 50 cali. Inaczej szkoda wydawania pieniedzy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arti, jeżeli chodzi o ledy to jako tv uniwersalne (filmy, gry i najróżniejsze źródła) to wypadają one zdecydowanie lepiej. Na korzyść plazmy przemawia tylko czerń, co do obrazu to jakość tych tv zachwyca tylko w ciemnościach. No i warto niezależnie od modelu pokusić się o kalibracje, nawet zakupioną przez internet, chodź w ten sposób sto procent z tv nie wyciśniemy. A że ledy dają radę, najlepszym dowodem jest chociażby Philips PFL 5007 lub model z 3d 5507. Jakość obrazu w tej cenie jest na bardzo wysokim poziomie, a i dźwięk jak na tego typu tv mają spoko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...