Skocz do zawartości

SONY MHC-EX700


borys

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem tego sprzętu. Czy ma ktoś go i może coś powiedzieć o jakości dźwięku i ogólnie jak się sprawuje. Głośniki niskotonowe mają 18 cm więc basik powinien być dość głęboki. Czy domyślne ustawienia korektora da się recznie modyfikować, tzn. osobno ustawiać niskie i wysokie tony. Jaka jest długość kabli głośnikowych i jak są zakończone czy standardowo gołym drutem. Początkowo myślałem nad kupnem MHC-GTZ3I ale do bloku do pokoju 12m2 to bez sęsu. Wrazie potrzeby to MHC-EX700 ma jakieś wzmocnienie basu więc pewnie i tak zatrzęsie ścianami. Ma też port usb więc i zmieniarka płyt jest zbędna i tak 90% muzyki mam w mp3. Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź Cię pewnie nie zadowoli, ale zapytam. Tak naprawdę czego oczekujesz, czego potrzebujesz?
Pytasz o jakieś mini wieże, o trzęsienie ścianami. Na czym Ci zależy a co możesz sobie odpuścić?
Dużo zależy od tego czego tak naprawdę chcesz i ile masz pieniędzy na sprzęt?
Może zamiast jakiejś plastikowej mini wieżyczki kupiłbyś wzmacniacz i kolumny. Wiem, że słuchasz empetrójek, ale to nic. Na razie mógłbyś dawać to z komputera na wzmacniacz a i tak było by lepiej niż z jakiejś lo-fi wieżyczki. I nie trzeba by stosować korektora, który jak szpieg z krainy deszczowców wszystko psuje, gdy nikt nie patrzy icon_wink.gif
Po pewnym czasie sam się przekonasz, że oryginalne płyty brzmią dużo lepiej. Oczywiście jak będziesz miał w miarę dobry wzmacniacz i kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...