Skocz do zawartości

OPINIE - Słuchawki DR.dre monster beats LOWRIDER PRO TOUR


Recommended Posts

Szukając jakiś porządnych słuchawek natknąłem się na następującą aukcję.

http://allegro.pl/sluchawki-dr-dre-monster...2187270645.html

Słyszałem bardzo dobre opinie o 'bitsach', lecz zawsze wydawało mi się, że są drogie, a tu zaskoczyła mnie cena. Nie widziałem również nigdy wcześniej tego modelu, a w necie nie znalazłem żadnego ich opisu, a zdjęcia z tej aukcji to jedyne jakie udało mi się znaleźć, więc zacząłem zastanawiać się czy to nie jest jakiś 'fake' .
I jeszcze jedno pytanie odnośnie brzmienia bitsów. Czy fajnie się będzie słuchać na nich funku,bluesa, punku i ogólnie tego typu klimatów oraz czy dobrze się z nimi grało na wiośle (muzykę jak wyżej). Czy może polecacie coś innego.

Tak więc proszę o wypowiedzenie się na ich temat
z góry dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to nawet nie ma się co zastanawiać, fake aż razi po oczach.

Generalnie Beats'y są dobre jako podróżne słuchawki (świetna izolacja od otoczenia i wygoda), ale prezentują bardzo amerykański styl grania (duuuuużo basu i to nie jakiegoś niskiego, takiego jak każdy lubi, tylko takie klasyczne buczenie) i nie, nie powiem, że grają źle, ale moim zdaniem bezwględnie dobre będą w hip-hopie, do innych gatunków można znaleźć coś ciekawszego, nawet sporo taniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...