Skocz do zawartości

Co robić, zmieniać czy modyfikować zestaw ?


Jac

Recommended Posts

Na wstępie chciał bym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum a zamierzam tu spędzić trochę czasu icon_wink.gif tak więc Witajcie!

Mam pewien dylemat, otóż wraz z zakupem nowego telewizora i braku w nim wyjścia analogowego audio na wzmacniacz (no może poza wyjściem słuchawkowym icon_wink.gif ), z niechęcią muszę coś zmienić w swoim zestawie lub też sprzedać cały i kupić coś nowego z lepszymi parametrami - ale bez szaleństw, nie jestem audiofilem choć coś tam słyszę.. jeszcze. Oczywiście najchętniej dokupił bym po prostu zestaw kina domowego i nic nie zmieniał, ale niestety nie będę miał miejsc żeby to wszystko pomieścić w mieszkaniu. Na pewno będę chciał mieć do "kina domowego" blu-ray no i przydało by się mieć przestrzenny dźwięk jak już 3D jest w TV icon_wink.gif

W chwili obecnej posiadam zestaw technicsa wzmacniacz SU-A800, CD SL-PS840, radio ST-GT550, kaseciaka RS-bx747, i korektor SH-GE90, do tego głośniki Tonsila Sherzo200

No i co z tym zrobić - czy jest sens to rozbudować, czy w ogóle z tej mąki będzie chleb ? icon_wink.gif





Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o!! i to jest chyba dobre rozwiązanie, bo się ładnie to schowa za TV i nie będzie nic widać a jakiego to prądu potrzebuje? bo może by się to dało zasilić z portu USB w TV, pewnie jak pobór prądu będzie poniżej 500mA to da radę


EDIT: a czy ten konkretny model konwertera, będzie odpowiedni - czy jest sens może kupić coś lepszego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


tytułem zakończenia wątku -
Towar już zamontowany, wszystko pięknie działa, jedyny zonk jaki miałem to niedopatrzenie przy zamawianiu, dostałem konwerter z zasilaczem z angielska wtyczka icon_wink.gif, na szczęście udało się zasilić konwerter z portu USB w Tv, więc przy okazji zyskałem automatyczne włączanie i wyłączanie (razem z TV) konwertera.

dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...