Skocz do zawartości

Marantz Ki Pearl Lite: głośniki i kable


Medaaard

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich użytkowników! To mój pierwszy post i od razu zwracam się z prośbą o poradę.
Kilka dni temu nabyłem zestaw Marantz Ki Pearl Lite (Odtwarzacz plus wzmacniacz). Obecnie słucham go przez słuchawki Beyerdynamic DT 880, lecz w niedalekiej przyszłości planuję zakup kolumn podstawkowych (pokój: 18 m). Po przeczytaniu wielu opinii zdecydowałem się wyselekcjonować poniższe modele, cena do około 6 tys. (nie wiem, czy będę miał okazję wszystkie odsłuchać, więc proszę o opinie na ich temat).
- Proac Studio 115,
- Focal Chorus 807 V
- Sonus Faber Minima Vintage,
- Harbeth P3ESR.
Interesuje mnie brzmienie dynamiczne. soczyste, może być lekko ocieplone, zachowujące szczegóły, lecz nie przesadnie chłodne i analityczne. Którą z powyższych kolumn moglibyście polecić? Jakie do tego kable głośnikowe (w cenie około 2 tysiące)? Obecnie mam możliwość dość okazyjnego zakupu interkonektu firmy HARMONIX CI230MK2 Improved. Czy róznica w brzmieniu w stosunku do kabla interkonekt dostarczonego w zestawie ze sprzętem powinna być zauważalna?
Z góry dziękuję Wam za wszelkie opinie i sugestie. Pozdrawiam. Adam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...