Skocz do zawartości

Elta 2956S + głośniki


Recommended Posts

Na start proszę o nie pisanie postów typu zainwestuj w cos innego itp. icon_smile.gif Mam "gramofon" marki Elta, model 2956s, jest to wszystko w 1 ma wbudowane głośniki, przedwzmacniacz itp. Ale mam problem - po podłączeniu do głośników Logitech X-530 - nie słychać nic. Sprawdzałem już ok. 10 kabli więc wina po stronie kabla raczej odpada. Czy muszę kupic nowe głośniki, wzmacniacz, nie wiem icon_sad.gif Oczywiście wbudowane głośniki działają icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że masz w tym urządzonku możliwość WYJŚCIA dźwiękiem na inne urządzenie?
Może być tak, że masz tylko gniazdo AUX (2x cinch) i możliwość podpięcia jednego zewnętrznego urządzenia (np. discman czy odwarzacz MP3) i w ten sposób wykorzystania wzmacniacza i głośników w budowanych w Eltę.

Zrób fotkę tylnej ścianki Elty z gniazdami połączeniowymi i wyraźnym ich opisem.
Jak podpinasz te Logitechy? Jakim kablem: minijack na 2 x cinch?
Sprawdzałeś wyjście np. podpinając słuchawki pod Eltę?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki są na codzień podłączone do komputera, przez kabel chinch-chinch i wszystko gra super icon_smile.gif
@edit: po podpięciu laptopa przez przejściówkę nie działa... nie wiem juz o co chodzi

Problem chyba rozwiazany, gramofon wyłączając wbudowane głośniki wyłącza również wzmacniacz.......
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...