Skocz do zawartości

Stare kino -problem


Tagh

Recommended Posts

Jestem nowym użytkownikiem forum, zatem witam wszystkich i na początek ciężki temat który mnie meczy już od pól roku conajmniej. Mianowicie posiadam telewizor plazmowy Panasonica 55 cali, playstation 3 , dekoder HD Cyfry + no i do tego całkiem fajne ale dość stare kino domowe Panasonic SC-HT 885. Jest to dość fajne kino jednak ma chyba z 8 lat i niestety nie ma wejścia HDMI ani wtyku cyfrowego na dźwięk, a co za tym idzie jedyny dźwięk 5.1 jaki mogę uzyskać to z odtwarzania płyt DVD.
Co bym chciał osiągnąć?:
- możliwość odtwarzania dzwieku 5.1 podczas :
- gry na Playstation 3
- odtwarzania filmów w tym formacie z cyfry +
- oraz możliwość odtwarzania filmów BR z pendrive

Myślałem juz o ewentualnym dokupieniu jakiegoś urządzenia z odpowiednimi wtykami, jednak nie wiem czy to się uda ewentualnie chciałem wykorzystać kolumny i subwofer , ale tez nie wiem czy to możliwe bo jest on podłączony kablem z odtwarzaczem a głośniki z subwuferem na styki tylko. Ostatnia opcja to zakup nowego kina (max 2 tys zł) które odpowiadałoby moim potrzebom. Bardzo proszę o poradę co z tym wszystkim zrobić lub jakie kino kupic . Pozdrawiam i baaaardzo proszę o pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...