Skocz do zawartości

czy yamaha As500 +kolumny monitor audio BX2


patiaro

Recommended Posts

bo moge sprzedać ... traktowalem sprzet jak skarb wiec po roku z okladem jest w idealnym stanie:-) jakos lenistwo nie pozwala na sprzedaż na eBayu hehe ale chyba trzeba tyłek ruszyć ... bo nie mam gdzie tego trzymac a I szkoda zeby w kartonach było niech komuś sprawi tyle radości co mojej skromnej osobie:-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zakupie sprzętu używanego, którego "przebieg" jest mniejszy niż 1 rok kieruje się zasadą, że nie zapłacę więcej niż 60-70% ceny zakupu nowego.
Z obserwacji aukcji internetowych wynika, że chyba większość potencjalnych nabywców też wyznaje taką zasadę. Oczywiście z każdej reguły są wyjątki, ale na taki szczęśliwy przypadek bym nie liczył. Aukcje bywają czystą loterią.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, czy 1500zł to już z kosztami dostawy...

Średnią wartość procentową używanego sprzętu podal już Oktagon - a tak naprawdę to cenę weryfikuje rynek (na ile potencjalny nabywca szuka czegoś dobrego w idealnym stanie - albo szuka okazji lub czegoś na handel) ... oraz sprzedawca, czy jest gotowy pójść na duże ustępstwa.

Na aledrogo czasami roczny sprzęt idzie za 75-80% ceny, ale zdaża się też fabrycznie nowy sprzęt (na pełnej gwarancji) w ramach wyprzedaży za 50-60% ) ale wtedy często jest to starszy sprzęt, a nie aktulna oferta katalogowa na ten rok.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...