Skocz do zawartości

Przykłady bzdurnych opisów...


RoRo

Recommended Posts

Co jakiś czas zdarzają się "perełki" w opisach sprzętu - zazwyczaj chodzi o aukcje, ale też ogłoszenia teoretycznie branżowe.

Więc dla rozweselania towarzystwa i zwrócenia na to uwagi proponuję, by zamieszczać co ciekawsze kawałki...

Chcę przy tym również zwrócić uwagę jak czytać opisy aukcji - bo często handlarze maskują wady i dobiero uważne przeczytanie opisu pozwala zorientować się, że coś tu może śmierdzieć i ktoś o czymś "zapomniał" napisać (choćby o braku pilota).
No i warto wspomnieć o tragicznej jakości fotek - tłumaczenie, że to z telefonu komórkowego to lekka przesada, jak sprzedający ma kilkaset aukcji. icon_eek.gif

Poniższy cytat pochodzi z aukcji na aledrogo o sprzedaży CDka (wytłuszczenia moje...)
"Sprzęt w dobrym stanie wizualnym widoczny na fotografii, technicznie może posiadać pewne uszkodzenia takie jak: uszkodzona kieszeń która się nie otwiera, nie reagowanie na zasilanie, sprzęt może okazać się sprawny... Nie przyjmuje zwrotów i negatywnych komentarzy. Powyższy tekst jest szablonowy."


Albo znane i często używane "nie mam płyty (kasety, pamięci USB) by sprawdzić działanie urządzenia. Kupujesz na własną odpowiedzialność..."


Pozdrawiam - zapraszam do dzielenia się własnymi znaleziskami...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Tak dla ożywienia tematu


Cytat

Kolumny znalazłam w piwnicy były własnością mojego syna który mówi ze już mu nie będą potrzebne . Niestety nie znam ich stanu nie wiem jak je sprawdzić oraz nie mam do tego potrzebnych sprzętów, jednak z tego co pamiętam jak syn na nich słuchał to grały bardzo ładnie . Ze względu na to że nie mam ich jak sprawdzići nie znam ich stanu w 100%




Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...